آخرین اخبار

روند لاک‌پشتی گازرسانی به روستاهای چاروسا/تحرک پایین بنیاد مسکن در طرح‌های هادی روستایی

بخشدار چاروسا در نشست شورای اداری نسبت به برخی مشکلات از جمله روند لاک‌پشتی گازرسانی به روستاهای چاروسا انتقاد کرد.

اشتراک گذاری
04 آبان 1401
کد مطلب : 3645

به گزارش توازن و به نقل از خبرگزاری فارس از چاروسا، نشست شورای اداری چاروسا با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

سید شرمت‌الله داربام بخشدار چاروسا در این نشست به مشکلات بخش چاروسا پرداخت و تاکید کرد: روند گازرسانی به چاروسا بسیار کند و لاک پشتی پیش می رود و مردم امیدوار بودند پیمانکار پروژه در فصل تابستان پروژه را به اتمام برساند اما همچنان پروژه کارهای بسیاری دارد که امیداواریم شرکت گاز تلاش کنند تا روستاهای چاروسا از نعمت گاز برخوردار شوند.

داربام تصریح کرد: در حوزه آب روستایی مشکلات زیادی داریم با وجود آغاز عملیات آبرسانی به ۱۴ روستا اما باید در بقیه روستاها هم کار صورت بگیرد چرا که در فصل تابستان با مشکلات زیادی روبرو بودیم.

بخشدار چاروسا با بیان اینکه روند عملیات راهسازی با سرعت بیشتری کار صورت بگیرد یادآور شد: هر چند در دو ماه گذشته عملیات راهداری سرعت خوبی گرفت اما باید پروژه ها و پیمانکارها کار بیشتری انجام دهند تا پروژه ها برای فصل زمستان که آغاز بارندگی هاست تکمیل شوند.

وی خواسته عمومی مردم را دو پروژه راه سازی برفکوه و سیلم دانست و گفت: این دو پروژه برای مردم به خصوص عشایر و روستائیان بسیار مهم است که با ساخت این دو مسیر مشکل عشایر و روستائیان برطرف خواهد شد.

بخشدار چاروسا همچنین در زمینه اجرای طرح هادی در روستاها گلایه و خواستار توجه بیش از پیش بنیاد مسکن به چاروسا شد.

رئیس شورای اداری چاروسا با بیان اینکه بخش چاروسا از ظرفیت های عظیم کشاورزی برخوردار است عنوان کرد: جهادی کشاورزی باید از ظرفیت کشاورزی در منطقه بهره ببرد و با زمینه سازی برای اشتغال جوانان و ارائه تسهیلات مناسب به کشاورزان زمینه را برای مردم فراهم کند.

انتهای پیام/۸۲۰۲۱این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 7 =