آخرین اخبار

توزیع ۵۰۰۰ بسته محصولات لبنی بین نیازمندان دیشموکی+فیلم و تصاویر

مدیر بنیاد علوی در دیشموک از توزیع ۵۰۰۰ بسته محصولات لبنی بین نیازمندان این بخش خبر داد گفت: بنیاد علوی در این مناطق محروم دیشموک توزیع بسته‌های حمایتی بین نیازمندان را در دستور کار خود قرار داده است.

اشتراک گذاری
03 آبان 1401
کد مطلب : 3638

اسفندیار مختاری مدیر بنیاد علوی دیشموک در گفتگو با خبرنگار فارس در دیشموک اظهار کرد: بنیاد علوی در راستای کمک به محرومان در مناطق مختلف دیشموک توزیع بسته‌های حمایتی بین نیازمندان را در دستور کار خود قرار داده است.

وی گفت: در بحث بسته‌های حمایتی مجموعه بنیاد علوی در بخش دیشموک و روستاهای همجوار تعداد ۱۶۵۰ بسته مواد غذایی لبنیاتی به کمیته امداد امام خمینی (ره) دیشموک، ۱۵۰۰ بسته به بهزیستی منطقه دیشموک جهت توزیع به نیازمندان مددجویان بهزیستی در سطح دیشموک در قالب بسته‌های لبنیاتی در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۱ تحویل داده‌ایم .

مختاری خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم تا پایان سال بسته‌های حمایتی دیگری را در اختیار افراد نیازمند در سطح بخش دیشموک قرار دهیم.

وی قیمت بسته‌های  حمایتی را به ارزش بیش از پانصد هزارتومان عنوان کرد و گفت: امیدوارم تا حدودی بتوانیم در رفع مشکلات اقتصادی خانوادهها از طریق این نهاد مقدس قدم برداریم.

 

 

 

 

انتهای پیام/۸۲۰۲۷این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =