آخرین اخبار

مرد افغانی که در تهران به ۸ زن تجاوز کرد

صفر تا صد ماجرای شکارچی زنان در پارک های شمال تهران در این گزارش آمده است.

اشتراک گذاری
01 آبان 1401
کد مطلب : 3612

۱۲۵۳۱۵۷

۰۱ آبان ۰۱ – ۱۳:۲۰

صفر تا صد ماجرای شکارچی زنان در پارک های شمال تهران در این گزارش آمده است.

رکنا: صفر تا صد ماجرای شکارچی زنان در پارک های شمال تهران در این گزارش آمده است.

برای گفت و گو با فردی که او را « شکارچی زنان در پارک های شمال تهران » می نامند به اداره ۱۶ پلیس آگاهی مراجعه کردیم، وقتی صحبت از تعرض یا تجاوز می شود شاید ذهن ها به سمت و سوی فردی با اندام ورزیده یا چهره ای خاص یا حتی عجیب برود اما در مورد شیر محمد ماجرا فرق می کند، با چهره ای مغموم که گویی تمام اتهامات به او کذب است گوشه ای از سالن نشسته و سخن نمی گوید.

در سمت دیگری از سالن اداره ۱۶ آگاهی زنی مضطرب با چهره ای که هنوز ترس یک اتفاق در آن موج می زند به همراه همسرش ایستاده و واضح است بی صبرانه انتظار اجرای عدالت را می کشد.

از متهم می خواهیم به سوالات پاسخ دهد اما مشخص است چندان علاقه ای به صحبت ندارد مگر آنکه باز هم بر طبل بی گناهی خود بکوبد، شیرمحمد مرد ۳۴ ساله ای که تا این لحظه حدود ۸ زن از او به دلیل آزار و اذیت شکایت کرده اند به سوالات رکنا خونسردانه ومطمئن پاسخ می دهد .

شیرمحمد در پاسخ به این سوال که آیا اتهام خود را می دانی گفت:  تهمت زده اند، همه این حرف ها افتراست ، به من تهمت تعرض و اذیت و آزار زده اند اما قبول ندارم.

او متعلق به افغانستان است و طبق گفته خودش مدت کوتاهی است که به ایران آمده ، البته که تحقیقات بیانگر چیز دیگری است و شیر محمد همچنان مدعی بی گناهی است.

متهم تعرض به زنان در شمال تهران همچنان با تاکید می گوید: من نگهبان پارک هستم، رفت و آمدی به بیرون ندارم چگونه مرا شناسایی کرده اند؟ من هیچ کاری نکرده ام.

در این میان زن دیگری وارد سالن اداره آگاهی می شود، زن به شدت عصبانی است و از همان ابتدای ورود کارآگاهان اداره را مورد خطاب قرار می دهد و شرح واقعه می کند. این شاکی رو به روی متهم می ایستد از او می پرسد: من را به یاد داری؟  تهدیدم کردی و با حرف های رکیک قصد آزار و اذیت داشتی! زن کاملا عصبانی و مضطرب است اما شیرمحمد بازهم ادعا دارد بی گناه است.

پس از اظهارات این شاکی، زنی که از ابتدا در سالن حضور داشت شروع به گریه می کند، گویی زخم او تازه شده و با یافتن یک همدرد دیگر درد در وجود او باری دیگر فوران کرد.

نکته جالب توجه این است که طبق  گفته های شاکیان حاضر در اداره آگاهی ، آنطور که پیداست متهم در انتخاب طعمه هایش و روش برخورد با آنها رفتارهایی مشابه داشته و حتی از دیالوگ های گاها مشابه استفاده کرده است، با این حال همچنان ادعا می کند بی گناه است.

یکی از شاکیان می گوید: برای ورزش به پارک رفته بودم از من ساعت را پرسید و وقتی پاسخ دادم به من حمله کرد، اسمش را از او پرسیدم و این پرسش متهم را عصبانی تر کرد، گویا او همان شب قصد رفتن به شیراز را داشته است، با  این حال خوشبختانه توانستم از دست او فرار کنم.

در همین رابطه  سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گورزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در توضیح پرونده مرد شیطان صفت که زنان را در پارک های تهران مورد اذیت و آزار قرار داده بود، به رکنا گفت: در ماه گذشته چند پرونده به اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران بزرگ واصل شده بود که فردی که جز اتباع بیگانه بوده تعدادی از بانوان را مورد اذیت و آزار قرار داده بود، باتوجه به اهمیت آرامش و امنیت مردم برای پلیس، بلافاصله یک تیم ویژه از کارآگاهان رامامور رسیدگی به این پرونده کردیم که پس از پیگیری ها در کمترین زمان ممکن این شخص شناسایی شد و پس از پیگیری های قضایی دستگیر شد، او علاوه بر اذیت و آزار از چاقو هم استفاده کرده و چند نفر مجروح شدند، متهم  در تحقیقات به ۶ فقره اذیت و آزار اعتراف کرده و از شاکیان هم د عوت به عمل آمده است و با مراجعه حضوری اورا شناسایی کرده اند؛ پرونده در  حال تکمیل است و در کمترین زمان تحویل مراجع قضایی خواهد شد.

وی افزود: این اتفاق در  پارک های شمال تهران رخ داده و دستور مقام قضائی این است که چهره بدون پوشش متهم منتشر شود تا شاکیان دیگر هم با مراجعه به اداره ۱۶ شکایات خود را واصل کنند و مردم مطمئن باشند هویت آنها نزد پلیس محفوظ خواهد ماند..

بنا بر این گزارش، حضور ۲ زن دیگر در پلیس آگاهی تهران و شناسایی متهم در اداره ۱۶ پلیس آگاهی، تعداد طعمه های این شکارچی زنان به ۸ تن رسیده است و تحقیقات بیشتر در این پرونده ادامه دارد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + یازده =