آخرین اخبار

حادثه وحشتناک برای یک اتوبوس؛ وقتی مسافران خواب بودند

یک موتورسوار پس از اینکه به یکباره از لاین در حال حرکت خود خارج و در مقابل اتوبوس پرسرعت قرار گرفت حادثه‌ای تلخ را رقم زد.

اشتراک گذاری
26 مهر 1401
کد مطلب : 3549

۱۲۵۱۹۵۵

۲۶ مهر ۰۱ – ۱۴:۳۶

یک موتورسوار پس از اینکه به یکباره از لاین در حال حرکت خود خارج و در مقابل اتوبوس پرسرعت قرار گرفت حادثه‌ای تلخ را رقم زد.

فرارو: دوربین‌های تعبیه شده در کابین یک اتوبوس مسافربری لحظه وقوع حادثه‌ای وحشتناک را که با انحراف ناگهانی یک موتورسیکلت در جاده رخ داد به تصویر کشیده است.

اتوبوس با سرعت زیاد در جاده‌ای بیابانی در حال حرکت بود که یک موتورسیکلت با دو سرنشین به یکباره از لاین در حال حرکت منحرف شده و در مقابل اتوبوس قرار گرفت. پیش از انحراف راننده اتوبوس چند بار بوق زد، اما اتفاقی که نباید رخ می‌دهد به وقوع پیوست.

موتور و دو سرنشین پس از تصادف شدید اتوبوس سرنگون شده و در ادامه اتوبوس که راننده قادر به توقف آن نبود وارد حاشیه خاکی شد و واژگون شد.

دوربینی که بخش مسافران را پوشش می‌دهد نشان می‌دهد که بسیاری از آن‌ها خواب بودند و پس از تصادف از روی صندلی به اطراف پرتاب شدند.

دوربین کابین اتوبوس نیز راننده، دستیار و فرد دیگری را که در حال صحبت با تلفن همراه است نشان می‌دهد که هر سه نفر از روی صندلی به اطراف پرتاب شدند.

به نظر می‌رسد که این اتفاق در پاکستان رخ داده، اما از تلفات و خسارات این حادثه گزارشی در دسترس نیست.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + ده =