آخرین اخبار

سردار سلامی: نگران سروصدا‌هایی که راه انداخته‌اند نباشید/ انقلاب هر چند وقت یکبار باید تسویه حساب کند

سردار حسن سلامی با اشاره اعتراضات مردم گفت: نگران سروصدا‌هایی که به راه انداخته‌اند نباشید؛ انقلاب ما هر چند وقت یکبار باید یک تسویه حسابی انجام بدهد و رشد و قدرت افزایی ما در این چالش‌هاست.

اشتراک گذاری
23 مهر 1401
کد مطلب : 3507

سردار حسن سلامی با اشاره اعتراضات مردم گفت: نگران سروصدا‌هایی که به راه انداخته‌اند نباشید؛ انقلاب ما هر چند وقت یکبار باید یک تسویه حسابی انجام بدهد و رشد و قدرت افزایی ما در این چالش‌هاست.

سردار سلامی

رویداد۲۴ عصر ایران نوشت: فرمانده کل سپاه با اشاره به اعتراضات مردم گفت: بابت این سر و صدا‌هایی که در فضای مجازی به راه انداخته‌اند هیچ نگران نباشید. انقلاب ما هر چند وقت یکبار باید یک تسویه حساب با دشمنان بیرونی خود انجام بدهد و رشد و قدرت افزایی ما در این چالش‌هاست.

وی افزود: این چالش‌ها چیزی نیست که انقلاب ما را تهدید کند و همانند انداختن یک سنگ ریزه داخل یک دریا است. چرا که موجی که تولید می‌کند در همان نقطه مستهلک و میرا می‌شود. رهبر انقلاب هم فرمودند که متوقف بر این حرکات نشوید و کشور را در مسیر سازندگی به پیش ببرید. ما ان‌شاءالله به پیش می‌رویم و هر سال نیز قدرتمندتر می‌شویم.


بیشتر بخوانید: فرمانده کل سپاه: ریشه ناآرامی‌های اخیر بر اساس داده‌های اطلاعاتی دقیق، در قلب نظام سلطه نهفته است


سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه دشمن جا مانده است، خاطرنشان کرد: دشمن ما را تحریم کرد هیچ کسی اعتنا نکرد، مدام فریاد زد که از منطقه خارج شوید، اما کسی اعتنا نکرد، ترور و تخریب کردند. اما مشاهده کردند این ساختمان به قدری بلند است که چهار نفر نمی‌توانند با دو سه ضربه کلنگ آن را خراب کنند.

وی با بیان اینکه رشد علمی، صنعتی، اقتصادی، فرهنگی، دفاعی و در سایر زمینه‌ها برپاست، تاکید کرد: آن‌ها که می‌خواستند ما را فلج کنند امروز بی‌شباهت به فلج‌ها نیستند. اگر به محیط داخلی این کشور‌های به ظاهر پیشرفته و قدرت‌های به ظاهر دست اول جهان نگاهی بیندازیم به قدری نابسامانی و فلاکت در زندگی بخش‌های مهمی از جامعه آن‌ها وجود دارد که وقتی به آن‌ها نگاه می‌کنیم ناراحت می‌شوم. اما، حاکمان بی‌لیاقت آن‌ها این همه ثروت را به خاطر استراتژی‌های بسیار غلط و شیطانی به ضد خودشان تبدیل می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − هشت =