آخرین اخبار

بازار دلار قفل شد/ قیمت سکه صعودی شد

اقتصادنیوز: نرخ دلار عصر امروز ۱۸ مهر ۱۴۰۱ مورد حمایت بازیگران ارزی در تهران قرار گرفت و نسبت به قیمت ظهر امروز بالا رفت. قیمت دلار عصر امروز به قیمت ۳۲ هزار و ۵۰۰ تومان معامله شد. این قیمت در مقایسه با دیروز ثابت بود.

اشتراک گذاری
19 مهر 1401
کد مطلب : 3470

به گزارش اقتصادنیوز ، بازار ارز در سومین روز هفته قفل شد.قیمت  دلار عصر امروز در تهران و بازار های همسایه نسبت به روز قبل ثابت ماند. 

بازارا دلار قفل شد

اختلال در اینترنت موجب شده روند معاملات نقدی کُند شود و از سوی دیگر پس لرزه تجمعات روزهای گذشته موجب شده خریدار در بازار ارز تهران کم شود. 

اسکناس آمریکایی امروز در تهران مرز حساس ۳۲ هزار و ۲۰۰ را از دست داد و با ۳۲ هزار و ۱۸۰ تومان مبادله شد.البته در ادامه معاملات نقدی ظهر نرخ دلار بر روی ۳۲ هزار و ۲۵۰ تومان قرار گرفت. قیمت مذکور نسبت به روز قبل ۲۵۰ تومان کاهش را نشان می دهد. 

نرخ دلار عصر امروز مورد حمایت بازیگران ارزی در تهران قرار گرفت و نسبت به قیمت ظهر امروز بالا رفت. قیمت دلار عصر امروز  به قیمت ۳۲ هزار و ۵۰۰ تومان معامله شد. این قیمت در مقایسه با دیروز ثابت بود. 

قیمت دلار در هرات امروز کانال ۳۲ هزار تومان را از دست داد و به ۳۱ هزار و ۹۷۰ تومان به فروش رسید. اما در ادامه معاملات نقدی بر روی ۳۲ هزار و ۵۰ تومان قرار گرفت.

نرخ دلار در بازار سلیمانیه هم امروز از نیمه کانال ۳۲ هزار تومان عقب نشینی کرد ام اعصر امروز با ۳۲ هزار و ۶۰۰ تومان معامله شد.نرخ حواله درهم عصر امروز ۸ هزار و ۸۵۰ تومان بود . 

بازار جهانی طلا امروز شاهد ریزش اونس طلا بود. قیمت طلای جهانی  امروز تقریبا ۱۵ دلار پایین آمد و با ۱۶۸۰ دلار معامله شد . 

صعود قیمت طلا و سکه در بازار 

در بازار داخلی ایران هم قیمت دو فلز گران بهای داخلی برخلاف روز قبل صعود کرد. قیمت طلا ۱۸ عیار عصر امروز  ۱ هزار و ۵۰۰ تومان رشد کرد و بر روی ۱ میلیون و ۳۶۲ هزار تومان قرار گرفت. 

قیمت هر قطعه سکه امامی در بازار امروز با ۱۴ میلیون و ۸۵۳ هزار تومان به فروش رسید. این قیمت در مقایسه با دیروز ۵۶ هزار تومان افزایش را نشان می دهد . 

عده ای از سکه بازان می گفتند در صورتی که قیمت سکه مرز مقاومتی ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان‌ را از دست بدهد این امر احتمالا موجب قدرت گرفتن معامله گران کاهشی و تضعیف افزایشی ها خواهد شد و ممکن است سکه به سمت نیمه کانال ۱۴ میلیون تومان حرکت کند. 

با این حال اگر مرز ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان مورد حمایت سکه بازان قرار بگیرد و سکه بالای محدوده یاد شده باقی بماند احتمال ورود مجدد سکه به کانال ۱۵ میلیون تومان هم وجود خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 20 =