آخرین اخبار

قفل بازار دلار شکست/ قیمت سکه صعودی شد

اقتصادنیوز: قیمت دلار امروز در تهران و در بازار های همسایه آرایش صعودی به خود گرفت. اسکناس آمریکایی عصر امروز در تهران در محدوده ۳۱ هزار و ۷۰۰ تومان تا ۳۱ هزار و ۸۰۰ تومان معامله شد.

اشتراک گذاری
07 مهر 1401
کد مطلب : 3341

به گزارش اقتصادنیوز ، قفل بازار دلار در پنجمین روز هفته شکست و نرخ دلار بعد از چند روز نوسان در یک محدوده خاص بالاخره آرایش صعودی به خود گرفت.

صعود قیمت دلار در تهران و بازار های همسایه 

قیمت دلار امروز در تهران و در بازار های همسایه بالا رفت. اسکناس آمریکایی عصر امروز در محدوده ۳۱ هزار و ۷۰۰ تومان  تا ۳۱ هزار و ۸۰۰ تومان معامله شد.

عده ای از معامله گران می گفتند در صورتی که نرخ دلار در محدوده یاد شده تثبیت شود و در صورتی که بازار ساز با تزریق ارز در بازار مداخله نکند ممکن است نرخ دلار  در آینده  به سمت کانال جدید هم حرکت کند. 

امروز هرات هم از یک مرز مقاومتی عبور کرد و همین امر موجب تقویت قدرت معامله گران افزایشی بازار ارز تهران شد . نرخ دلار هرات امروز از مرز مقاومتی ۳۱ هزار و ۲۰۰ تومان عبور کرد و بر روی ۳۱ هزار و ۴۰۰ تومان قرار گرفت.این قیمت در مقایسه با دو روز قبل ۳۰۰ تومان رشد را نشان می دهد. 

نرخ  دلار  در سلیمانیه امروز به سمت کانال ۳۲ هزار تومان جهش پیدا کرد. هر برگ اسکناس آمریکایی در بازار یاد شده به قیمت ۳۱ هزار و ۹۶۰ تومان معامله شد که نسبت به ۲ روز قبل تقریبا ۱۶۰ تومان بالاتر بود. 

نرخ برابری درهم به دلار 

قیمت درهم امروز با ۸ هزار و ۷۸۰ تومان معامله شد. نرخ برابری درهم به دلار در محدوده ۳۲ هزار و ۲۴۸ تومان بدست آمد که بیش از ۴۰۰ تومان با قیمت نقدی در بازار فاصله را نشان می دهد. 

افت قیمت اونس طلا 

قیمت اونس طلا امروز ۱ و نیم دلار عقب نشینی کرد و در محدوده ۱۶۲۸ دلار معامله شد.

در بازار داخلی ایران هم قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز با ۱ میلیون و ۳۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان معامله شد. این قیمت در مقایسه با دو روز قبل ۳ هزار و ۷۰۰ تومان افزایش را نشان می دهد. 

قیمت سکه هم امروز در محدوده ۱۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان مبادله شد که در مقایسه با عصر دو روزقبل بیش از ۴۰ هزار تومان بالاتر بود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + بیست =