آخرین اخبار

هرگونه حفاری تا ۱۵ مهرماه در معابر اصلی شهرهای کهگیلویه و بویراحمد ممنوع شد

مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: هرگونه حفاری تا ۱۵ مهرماه در معابر اصلی شهرها ممنوع است.

اشتراک گذاری
20 شهریور 1401
کد مطلب : 3152

به گزارش توازن و به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، عیسی شهامت در نشست شورای ترافیک استان تاکید کرد: مصوبات شورای ترافیک لازم الاجرا است و اعضای شورا باید در اجرای مصوبات اهتمام جدی داشته باشند.

وی اظهار داشت: اعضای شورا باید در اجرای مصوبات اهتمام جدی داشته باشند و مصوبات در موعد مقرر اجرایی شود.

وی ضمن تأکید بر ایمن سازی معابر شهری تصریح کرد: یکی از راهکارهای ایمن سازی خط کشی، نصب علائم و ایجاد شیارهای لرزاننده بوده که باید مورد اهتمام ویژه مسئولین امر قرار گیرد.

مدیرکل دفتر فنی با اشاره به فرارسیدن ایام بازگشایی مدارس افزود: تمهیدات ترافیکی ویژه‌‌ای در بحث ترافیک، رنگ آمیزی معابر، نصب علائم سرعت‌گیرها، ساماندهی سرویس‌های خودروی مورد نیاز صورت گیرد.

وی با تاکید بر مدیریت گره‌ ترافیکی در برخی از مناطق شهری، خاطرنشان کرد: دستگاه‌های متولی برای ساماندهی سرویس مدارس و مدیریت ترافیک محدوده مدارس از هم اکنون برنامه‌ریزی ویژه داشته باشند.

شهامت خاطرنشان کرد: حفاری از سوی دستگاه‌های خدمات‌رسان از ۲۰ شهریور تا ۱۵ مهرماه در تمام معابر اصلی ممنوع است و نسبت به ترمیم کندکاری صورت گرفته قبلی اقدام شود.

وی تاکید کرد: شهرداری‌ها از حفاری غیرمجاز دستگاه‌های خدمات رسان در سطح معابر شهری جلوگیری کنند.

مدیرکل دفتر فنی استانداری گفت: اداره کل راه و شهرسازی و راهداری طرح چگونگی تامین حریم در دو شهر پاتاوه و بوستان را تا یک ماه آینده تحویل شورای ترافیک دهد.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 14 =