آخرین اخبار

معرفی بخشدار مرکزی بویراحمد/تعبیر جالب بخشدار از منطقه و گلوگاه‌های فساد از منظر فرماندار

با حضور مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد، مشاور و مدیرکل حراست استانداری در محل فرمانداری، بخشدار مرکزی بویراحمد معرفی شد.

اشتراک گذاری
19 شهریور 1401
کد مطلب : 3136

به گزارش توازن و به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج با حضور مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد، مشاور و مدیرکل حراست استانداری در محل فرمانداری، بخشدار مرکزی بویراحمد معرفی شد.

حسینی خواه مدی کل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری گفت: تغییر و آمد و شد مسئولین امری اجتناب ناپذیر است مهم نقشی است که در مدت مسئولیت ایفا می کنیم و خدمتی است که انجام می دهیم و این مسئولیت ها و میزها به کسی وفادار نیستند.

مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد از خدمات احمدی کیش بخشدار سابق تقدیر و با معارفه علی اکبری تبار به عنوان بخشدار جدید مرکزی بویراحمد گفت: اکبری‌تبار از سوابق و تجربیات بسیار خوبی در حوزه وزارتی و کمیسیون های تخصصی برخوردار است و می تواند کمک کار فرمانداری نیز باشند و هم باید با هماهنگی کامل با سیاست های دولت سیزدهم در استان و شهرستان خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهد.

مهدوی فرماندار بویراحمد در این آیین بخشداری مرکزی بویراحمد را پر مسئله ترین و پرمشغله ترین بخش استان ذکر کرد و گفت: جمعیت، وسعت و سایر ظرفیت های ژئوپلتیکی بخش مرکزی شهرستان بویراحمد به تنهایی با دو یا چند فرمانداری برابری می کند و این بخش سال ها مورد بی توجهی واقع شده است.

فرماندار بویراحمد خاطرنشان کرد: احمدی کیش مدت زیادی را با ابلاغ سرپرستی، صادقانه و شبانه روزی کار کردند و مدتی را که ما توفیق خدمت داشتیم شاهد خدمات ایشان تا لحظه های آخر بودیم.

فرماندار بویراحمد با بیان اینکه یکی از مسائل مهم بخش مرکزی، مسئله زمین و مسکن است گفت: این بخش می تواند یکی از گلوگاه های مبارزه با برخی مفاسد باشد و متاسفانه نابسامانی‌هایی در حوزه زمین و مسکن و زمین خواری تا کوه خواری در این بخش بزرگ به وقوع پیوسته که نیازمند ساماندهی است.

فرماندار بویراحمد از روحیه مردمی و همنشینی استاندار با مردم مناطق دوردست و محروم تشکر کرد و گفت: اگرچه بنده فرماندار بویراحمد هستم ولی بنا به مسئولیت های قبلی ام اطلاع داشتم که منطقه ای مثل پهنوک فراموش شده بود و حضور استاندار به آن منطقه و سایر مناطقی مثل لوداب قابل تقدیر است.

وی اکبری تبار را هم فردی توانمند و با تجربه در امورات و کمیسیون های تخصصی حوزه بخشداری ها و شهرداری ها دانست و گفت: از حسن اعتماد دکتر احمدزاده استاندار به افراد متخصصی نظیر اکبری تبار تشکر می‌کنیم.

فرماندار از بخشدار مرکزی بویراحمد خواست که خدمت شبانه روزی و جهادی را سرلوحه کار خود قرار دهد.

اکبری تبار بخشدار مرکزی جدید بویراحمد نیز در سخنانی با تشکر و قدردانی از بخشداران سابق بخش مرکزی بویراحمد خصوصا احمدی کیش و با قدردانی از حسن اعتماد استاندار گفت: بخش مرکزی بویراحمد پیشانی و شبیه اتاق پذیرایی استان است که همه باید به آن توجه داشته باشند و همچنین تعامل و همفکری با شوراها و دهیاران روستاها و بخش ها را در سیاست های کاری خود دارم.

وی طرح تفصیلی و طرح جامع شهر یاسوج را موارد مهمی دانست که مستقیم در ارتباط با بخش مرکزی است و باید در این خصوص اقدامات و گام های موثرتری انجام شود.

این مسئول گفت: با تمام وجود و ظرفیتی که داریم برای حل برخی از مشکلات این بخش بزرگ آماده ام.

در پایان حکم بخشداری اکبری تبار توسط مدیرکل سیاسی استانداری تقدیم شد لازم به ذکر است اکبری تبار معاون سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان، نایب رئیس شورای شهر یاسوج و عضویت دو دوره در شورای شهر یاسوج، رئیس هیئت اندیشه ورز بسیج رسانه سپاه فتح و عضو بسیج مهندسین کشاورزی را در رزومه کاری خود دارد و داری مدرک کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری است.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − پنج =