آخرین اخبار

حسینی: چرا باید هر ۴ روز یک بار بازی کنیم؟/ هیچ کس نمایش خوب ما را نمی‌بیند

بازیکن تیم پیکان گفت: چه لزومی دارد که ما هر ۴ روز یکبار بازی کنیم، سه‌شنبه در آن شرایط سخت بازی کردیم و امروز هم مقابل گل گهر قرار گرفتیم.

اشتراک گذاری
19 شهریور 1401
کد مطلب : 3134

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ساسان حسینی بازیکن تیم پیکان تهران پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل گل گهر سیرجان در جمع خبرنگاران گفت: بازی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خیلی خوب شروع کردیم. روی یک اتفاق گل خوردیم. البته این خطا آنقدرها هم آنقدر محکم نبود که داور بخواهد آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خطا اعلام کند، اما همین ضربه ایستگاهی خوب زده شد و منجر به گل شد. این را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ باید بگویم که تیم گل گهر سیرجان چه از لحاظ هزینه و چه از لحاظ بازیکن قابل مقایسه با تیم ما نیست. تیم ما با این سن و با این شرایط جلوی این تیم ۹۰ دقیقه جنگید و تیم گل گهر حتی یک موقعیت جدی هم نداشت. ما خیلی خوب موقعیت ایجاد کردیم، خوب بازی کردیم. حداقل نتیجه‌ای که می‌توانست برای تیم ما رقم بخورد تساوی بود.

وی با اشاره به اینکه یک گلایه از سازمان لیگ داریم، عنوان کرد: چه لزومی دارد که ما هر ۴ روز یکبار بازی کنیم. روز سه‌شنبه در آن شرایط سخت بازی کردیم و روز شنبه مقابل تیم گل گهر دوباره بازی کنیم. چرا؟ مگر اردوی تیم ملی عقب نیفتاده؟ حداقل می‌توانستند بازی ما را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ یک روز دیرتر برگزار کند. این شرایط را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای تیم ما خیلی سخت کرد. از ابتدای فصل و از هفته اول ما نتایج قابل قبولی گرفتیم. تیم ما فوتبال قابل قبولی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بازی می‌کند. کسی نمی‌گوید تیم پیکان علیرغم جوانی‌ که دارد خوب بازی می‌کند، چه از لحاظ موقعیت‌سازی و چه از لحاظ حفظ توپ، هیچ کس نمی‌گوید این تیم، تیم خوبی است.

بازیکن پیکان گفت: تیم ما زحمت می‌کشد. به جای اینکه بگویند این تیم با این بودجه، با این همه هزینه‌ای که تیم‌های دیگر انجام می‌دهند، پیکان با این بودجه کم فوتبال خوب بازی می‌کند. هیچ کس این را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نمی‌بیند. فقط می‌آیند و می‌گویند پیکان مقابل استقلال اتوبوسی دفاع کرد. این چه معنی دارد؟ دفاع کردن یک تاکتیک است. دفاع کردن خوب کار هر تیمی نیست. چرا نساجی امروز مقابل استقلال نتوانست دوام بیاورد؟ این را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کسی نمی‌بیند. ولی می‌گویند پیکان مقابل استقلال اتوبوسی دفاع کرد. موقعیت‌هایی که ما مقابل استقلال داشتیم، بیشتر از استقلال بود اما کسی این را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نمی‌بیند.

حسینی تاکید کرد: ما انتظار داریم که به تیم پیکان احترام بگذارند. ما مسجدسلیمان و انزلی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بردیم، کسی ندید و با شرایطی با استقلال بازی کردیم، مقابل آن همه هوادار و توانستیم به تساوی برسیم، ولی حدود دو هفته‌ای است که روی تیم ما فشار می‌آورند. بچه‌های ما که حرفی نزدند، چیزی نگفتند. این همه فشار انصاف نیست. ما فوتبالمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بازی می‌کنیم و در خصوص داوری هم حرفی نمی‌زنیم. ما کار خودمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام دادیم، ‌تمریناتمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هم انجام می‌دهیم. با کسی هم کاری نداریم، فقط انتظار احترام داریم. من یک هفته‌ای رسانه‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دنبال کردم، اما هیچ کدام از بازیکنان ما در رسانه‌ها مصاحبه نکردند چون سر بازیکنان پیکان در کار خودشان است. فقط انتظار احترام داریم.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =