آخرین اخبار

پاسخ شهرداری یاسوج به پیاده‌رو خواری!/یا محکوم می‌شویم یا کتک می‌خوریم؟!

شهرداری یاسوج در خصوص خبر پیاده‌رو خواری در این شهر واکنش نشان داد.

اشتراک گذاری
18 شهریور 1401
کد مطلب : 3116

به گزارش توازن و به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج بی نظمی در پیاده روهای شهر یاسوج بیداد می‌کند و برخی از مغازه داران انگار که گویی پاده روها را جزئی از متراژ واحدهای صنفی خود می‌دانند و آن را کاملاً در تسخیر خود در آورده‌اند.

همین موضوع باعث شده تا پیاده روهای شهر یاسوج چهره خوبی نداشته باشد و عابران به سختی از میان کالاها و اجناس بازاریان عبور کنند و اکنون معضلی بزرگ برای این شهر یا همان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد شده است.

اوضاع پیاده‌روهای شهر یاسوج در این روزها

وضعیتی که در هیچ کجای کشور به مانند شهر یاسوج دیده نمی شود و علاوه بر کوه خواری و زمین خواری و رودخانه خواری اکنون پیاده‌رو خواری هم به یک رسم معمول در خیابان های شهر یاسوج و در بازار این شهر تبدیل شده است.

در این بین بسیاری کم کاری شهرداری یاسوج را دلیل بر این وضعیت در شهر می دانند اما شهرداری یاسوج هم برای این مشکل و معضل جوابی دارد.

هاشم یوسفی مسئول روابط عمومی شهرداری یاسوج در همین خصوص در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با بیان اینکه چنین وضعیتی را در معابر شهر یاسوج قبول داریم و زیبنده نیست اظهار کرد: اما شهرداری به تنهایی نمی‌تواند در مقابل متخلفین کاری انجام دهد و تاکنون از وظیفه خود هم کوتاه نیامده است.

مدیر روابط عمومی شهرداری یاسوج با بیان اینکه واحد اجرائیات ما همواره در سطح بازار حضور دارند یادآور شد: به تنهایی نمی‌توان با اقدامات سلبی اجرائیات شهرداری یاسوج به مقابله با چنین تخلفی رفت چراکه باید سایر دستگاه‌های متولی نیز همراهی لازم را داشته باشند.

وی با بیان اینکه در این راه ماموران اجرائیات ما یا محکوم شده‌اند و یا کتک خورده اند یادآور شد: انتظار ما این است که سایر دستگاه‌های متولی و ضابطین در کنار ما باشند تا بتوانیم برخورد قوی تری با چنین تخلفی در شهر یاسوج داشته باشیم.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =