آخرین اخبار

شناسایی عامل سرقت‌های سریالی منازل شهرری

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارق حرفه ای منازل تهران و شهرری در مخفیگاهش در در غرب تهران با اعتراف به ۲۰ فقره سرقت خبر داد.

اشتراک گذاری
18 شهریور 1401
کد مطلب : 3113

۱۲۴۱۸۴۵

۱۸ شهریور ۰۱ – ۱۳:۲۰

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارق حرفه ای منازل تهران و شهرری در مخفیگاهش در در غرب تهران با اعتراف به ۲۰ فقره سرقت خبر داد.

فارس: فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارق حرفه ای منازل تهران و شهرری در مخفیگاهش در در غرب تهران با اعتراف به ۲۰ فقره سرقت خبر داد.

 سرهنگ دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ری اظهار کرد: در پی گزارش مردمی مبنی بر وقوع سرقت از منزل یکی از شهروندان، رسیدگی موضوع در دستور کار کارآگاهان آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی گفت: مأموران پلیس آگاهی شهرستان ری با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت شبانه روزی سارق حرفه ای را شناسایی و پس از هماهنگی های قضائی و طی یک عملیات غافلگیرانه او را در مخفیگاهش در محدوده غرب تهران دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری بیان کرد: متهم که فردی سابقه دار بوده و در محدوده تهران و ری اقدام به سرقت کرده بود، طی تحقیقات پلیسی و فنی به ۲۰ فقره سرقت منزل معترف و با جانمایی متهم، مال باختگان شناسایی و به پلیس آگاهی شهرستان ری دعوت شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در پایان خاطر نشان کرد: پس از اخذ شکایت، پایان تحقیقات و تشکیل پرونده متهم تحویل مراجع قضائی شد.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 5 =