آخرین اخبار

شمسایی: از لحاظ جوانگرایی سبک مان با تیم ملی والیبال یکی است/ کارت معافیت جوان موقت بوده نه دائم

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: سبک ما در جوانگرایی همانند تیم ملی والیبال است.

اشتراک گذاری
18 شهریور 1401
کد مطلب : 3102

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتسال ایران برای برگزاری تورنمنت شش جانبه فوتسال عصر روز گذشته راهی بانکوک تایلند شد.

وحید شمسایی سرمربی تیم ملی درگفت وگو با فارس،در مورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال گفت: خدا را شکر همه سلامت و خوب هستند، همانطور که اطلاع دارید با تیمی جوان  راهی تایلند شدیم. نکته جالب اینکه در فرودگاه دبی به تیم ملی والیبال که این تیم هم مثل تیم ملی فوتسال جوان است برخورد کردیم و هر دو تیم به دلیل جوان بودن دارای یک سبک هستند.

وی در مورد عدم حضور ملی پوش فوتسال علی رضا جوان گفت:  جوان کارت معافیت موقت داشته و فکر می‌‌‌کرده این معافی دائم است و مشکلی ندارد بعد از حضور در فرودگاه و در گیت خروج متوجه شدیم که معافی وی موقت بوده است.

سرمربی تیم ملی فوتسال در ادامه افزود: حتی چمدان این بازیکن  در هواپیما است. کریمیان سرپرست تیم به محض اطلاع این موضوع را پیگیری کرده است. همیشه رسم بوده که سرپرست تیم مشکلات خروج بازیکنان را بررسی می‌کند و موضوع جوان هم در دستور کار بوده اما متاسفانه این بازیکن اعلام کرده که من مشکل خروج ندارم و دارای معافی هستم و بر اساس گفته های این بازیکن ما هم فکر می‌‌کردیم که وی مشکل خروج ندارد.

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: در حال حاضر کریمیان سرپرست تیم به دنبال راهی است که روز شنبه کارهای این بازیکن از طرف سازمان نظام وظیفه انجام شود و به محض حل شدن مشکل این بازیکن با اولین پرواز به تیم ملی در بانکوک ملحق می‌شود. علیرضا خیلی می‌تواند به تیم ملی کمک کند و من به شخصه ناراحت این موضوع هستم. امیدوارم در مسابقات تایلند فارغ از هر نتیجه بهترین عملکرد را داشته باشیم و نقاط ضعف و قوت تیم را پیدا کنیم و همه در کنار هم برای بالا بردن پرچم کشورمان تلاش کنیم.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 18 =