آخرین اخبار

سرمربی تیم ملی از مدال تاریخی می‌گوید/ احدی: زودتر از انتظار به هدف‌مان رسیدیم

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز نوجوانان در مورد مدال تاریخی این تیم در آسیا به صحبت پرداخت.

اشتراک گذاری
13 شهریور 1401
کد مطلب : 2993

مهران احدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد کسب مدال تاریخی تنیس روی میز نوجوانان در قهرمانی آسیا اظهار داشت: همه می‌دانند که کسب مدال و سکو تنیس روی میز آسیا کار بسیار سختی است، چون کشورهای شرق آسیا جزو بهترین تیم‌های جهان هستند. بر همین اساس بچه‌های ما کار خیلی بزرگی کردند.

وی ادامه داد: ما در رده‌های دیگر مانند جوانان و بزرگسالان در آسیا مدال گرفته بودیم، اما این اتفاق برای نخستین‌بار در رده نوجوانان افتاد. ما ابتدا از گروهمان بالا آمدیم و در یک‌چهارم نهایی به تیم قدرتمند کره جنوبی خوردیم که در دوره قبل جزو سه تیم اول آسیا بود. خوشبختانه توانستیم این تیم را شکست دهیم و مدالمان را مسجل کنیم.

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز نوجوانان با اشاره به اینکه برای این موفقیت یک کار تیمی خوب انجام شد، گفت: از رئیس فدراسیون گرفته تا تمام کادرفنی و بازیکنان همه بسیار خوب کار کردند. برنامه‌ریزی ما برای سالهای آینده بود که به مدال برسیم، اما خوشبختانه خیلی زود این اتفاق افتاد و نتیجه گرفتیم.

احدی در پاسخ به این سؤال که آیا قبل از اعزام به دنبال مدال بودید یا خیر، گفت: من در دل خودم برای مدال برنامه‌ریزی کرده بودم اما به هر حال می‌دانستیم کار بسیار سختی داریم. زمانی که خودم در رده‌های نوجوانان و جوانان بازی می‌کردم هدفم این بود که فقط بازیکن تیم ملی باشم، اما از زمانی که مربیگری را آغاز کردم به دنبال مدال‌های آسیایی و جهانی هستم.

احدی در مورد اینکه سطح مسابقات چطور بود، گفت: همه تیم‌های شرکت‌‌کننده برای مدال آمده بودند و می‌خواستند سهمیه جهانی هم بگیرند. یکی از ایرادهایی که مسابقات دارد این است که فقط یک تیم از مسابقات سهمیه جهانی می‌‌گیرد، به نظرم باید این ایراد برطرف شود. حالا ما به دنبال این هستیم که بچه‌ها از طریق رنکینگ جهانی بتوانند به سهمیه جهانی هم برسند.

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز نوجوانان در مورد اینکه آیا در بخش انفرادی هم شانس کسب مدال داریم یا خیر،‌ گفت: با این بازی‌هایی که بچه‌‌ها انجام دادند، در بخش انفرادی هم ما شانس مدال داریم. امیدوارم در انفرادی هم همانند تیمی روی سکو قرار بگیریم.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =