آخرین اخبار

تمهیدات ایام اربعین توسط دولت عراق اندیشیده شده است/ توصیه وزیر کشور به زوار حسینی

وزیر کشور گفت: تمهیدات لازم برای رفاه حال زائرین اربعین توسط دولت ایران و عراق اندیشیده شده است.

اشتراک گذاری
07 شهریور 1401
کد مطلب : 2863

به گزارش توازن و به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، احمد وحیدی وزیر کشور در جمع خبرنگاران با اشاره به سفرهای استانی اظهار کرد: پروژه‌های بسیار مهمی در این سفرها تصویب شده و منابعی که مربوط به سال گذشته بود تقریبا همه تخصیص یافته است.

وی گفت: منابع سفرهای مربوط به این دوره نیز در حال تخصیص است و در آینده نزدیک نهایی می‌شود.

وزیر کشور از اختصاص یک هزار میلیارد تومان از محل سفر رئیس جمهور به استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و عنوان کرد: اختصاص این رقم سبب تحول در استان می‌شود.

وحیدی با اشاره به کمک دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد در سیل اخیر ادامه داد: از محل بحران اعتباری برای جبران خسارت سیل تخصیص داده شده و تلاش می‌شود این خسارت جبران شود.

وی با اشاره به اینکه برای سومین بار در طول یکسال دولت سیزدهم به کهگیلویه و بویراحمد سفر می‌کنم، افزود: موضوعات مختلف دیگر استان نیز با همراهی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و نمایندگان استان بررسی خواهند شد و تصمیمات لازم گرفته می‌شود.

وزیر کشور با اشاره به اینکه نرخ رشد تورم نزولی است و به معیشت مردم کمک می‌کند، افزود: دولت و در راس رئیس جمهور در میدان هستند تا خواسته مردم جبران شود.

وحیدی در خصوص پیاده‌روی اربعین و حضور مردم ایران در این آیین مذهبی بیان کرد: پیش‌بینی‌های لازم از سوی ایران و عراق اندیشیده شده و تلاش همه دست اندرکاران این است که زائران بتوانند این سفر را با رفاه کامل انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه حجم زیادی از مردم کشور عازم این سفر هستند به همین دلیل تراکم زیادی خواهیم داشت از مردم خواست در مدیریت سفر به گونه‌ای اقدام کنند که بتوانند در فواصل مختلف سفر را انجام دهند و همه را برای روز و روزهای مانده به اربعین نگذارند.

انتهای پیام/ساین مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 15 =