آخرین اخبار

۳ نکته مهم و عجیب در مورد انتخابات فدراسیون فوتبال

انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال در حالی فردا برگزارمی شود که سه نکته مهم و عجیب در این انتخابات قابل مشاهده است.

اشتراک گذاری
07 شهریور 1401
کد مطلب : 2858

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال فردا برگزار می شود. به غیر از حرف و حدیث های فراوانی که پیش آمده انتخابات فردا سه نکته جالب و عجیب دارد.

نکته اول این است که سرپرست فدراسیون فوتبال امروز ساعت ۱۸ در مرکز ملی فوتبال جلسه ای با روسای هیات های فوتبال برگزار می کند که این نشست می تواند بر روی انتخابات فدراسیون فوتبال تاثیرگذار باشد. گفته می شود برگزاری این نشست نیز می تواند به نوعی تعارض منافع باشد.

نکته دوم اینکه نمایندگان ای اف اسی و فیفا به ایران سفر کرده اند و در حال حاضر در تهران حضور دارند و قرار است انتخابات با سه نامزد اعلامی به فیفا برگزار شود و شاید هر گونه تغییر در تعداد نامزدها در فاصله کمتر از۲۴ ساعت باقی مانده به زمان انتخابات امری غیر قانونی و مسئله ساز محسوب شود.

در این باره از سوی برخی رسانه ها اخباری منتشر شده بود مبنی بر اینکه مهدی تاج پرونده باز قضائی دارد و در این رابطه مجرم شناخته شده است. 

نکته سوم که شاید مهم ترین آن هم باشد این است که در صورتی که میرشاد ماجدی به عنوان رئیس آینده فدراسیون فوتبال انتخاب شود او هم رئیس فدراسیون خواهد بود و هم عضو هیات رئیسه در واقع اگر مجمع ماجدی را به عنوان رئیس انتخاب کند او ۲ رای در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال خواهد داشت که همان تعارض منافعی است که کمیته بدوی انتخابات پیش از این به آن اشاره کرده بود.

در این باره خبرگزاری فارس این آمادگی را دارد تا پاسخ نامزدها را به طور کامل منتشر کند.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =