آخرین اخبار

انتقاد امام جمعه دیشموک از مسؤولان سهل‌انگار/ یک مثال ساده از راوند برای حل مشکلات مردم!

امام جمعه دیشموک از مسؤولان سهل‌انگار در بیان خدمات انجام گرفته انتقاد کرد.

اشتراک گذاری
06 شهریور 1401
کد مطلب : 2838

به گزارش توازن و به نقل از خبرگزاری فارس از دیشموک، به مناسبت هفته دولت صفا حبیبی بخشدار و اعضای شورای اداری ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای دیشموک با امام جمعه دیشموک دیدار کردند.

حجت الاسلام راوند امام جمعه دیشموک در این دیدار با بیان اینکه، خدمات ارائه شده نظام به مردم قابل تقدیر است، گفت: مسئولان و‌ مدیران باید گزارش عملکرد دستگاه حوزه کاری خود را به مردم ارائه کنند.

وی با اشاره به اهمیت توجه به جهاد تبیین و تاکیدات مقام معظم رهبری بر این مسئله، اضافه کرد: باید بحث جهاد تبیین مورد توجه و سرلوحه و در دستور کار همه‌ مسئولان باشد.

راوند با ابراز گلایه و انتقاد از بی‌توجهی و سهل‌انگاری برخی مسئولان، بیان کرد: از مسئولان شورای اداری دیشموک خواستیم که گزارش عملکرد را تهیه و تنظیم و جهت ارائه به مردم، تحویل دهند ولی اکثر مسئولان کوتاهی کردند، این سهل‌انگاری قابل قبول نیست چرا که خدماتی از طرف دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی به مردم ارائه شد که مردم باید بدانند و قدردان این خدمات باشند.

امام جمعه دیشموک با بیان اینکه، سهل انگاری و‌عدم توجه مسوولان دیشموک در ارائه گزارش عملکرد، در راستای تاکیدات رهبری معظم بر انجام جهاد تبیین نیست، اذعان کرد: بی‌خیالی و‌ بی توجهی مسئولان در این راستا با جهاد تبیین همخوانی ندارد.

راوند تصریح کرد: مسئولان ضمن تلاش جهادی و انقلابی در رفع مشکلات مردم، باید این‌ همه خدمات نظام را برای مردم بیان کنند.

 امام جمعه دیشموک اظهار کرد: با اطلاع رسانی و تبیین خدمات ارائه شده، مردم و جوانان را آگاه کنید، البته مردم حقشان فراتر از این است و مسئولان باید خدمات بیشتری و تلاش مضاعف‌تری داشته باشند.

امام جمعه دیشموک به اهمیت حضور مسئولان در برنامه‌های فرهنگی و مذهبی و نماز جماعات اشاره کرد و گفت: مردم حواسشان به همه چیز است و می‌بایست مسئولان پیش قدم در برنامه‌ها باشند.

 مسئولان باید خادم مردم باشند

راوند در ادامه با انتقاد از برخی مشکلات  و با بیان اینکه؛ چرا برخی روستاها همچنان مشکل آب، برق یا راه ارتباطی داشته باشند؛ گفت: مثلا نیرویی که بگوید من کار نمی‌کنم؛ مگر اینکه خودم بخواهم؛ در تراز انقلاب اسلامی نیست.

امام جمعه دیشموک گفت: قدر این نظام و انقلاب را بدانیم و به مردم خدمت کنیم، البته بسیاری از مشکلات و کاستی‌ها را در داخل بخش نمی‌دانم که نیاز به تامین اعتبار و همکاری مسئولان استانی و کشوری دارد، ولی برخی مسائل هم با همت همین مسئولان دیشموک قابل حل است که باید با مدیریت جهادی و انقلابی برطرف شوند.

راوند اضافه کرد: برخی مواقع مشکل آب یک روستا با یک (شیر) یک و نیم میلیون تومانی حل می‌شود و یا منابع طبیعی می‌تواند با احشام و افراد متخلف که باعث نابودی طبیعت هستند، برخورد لازم داشته باشند.

انتهای پیام/۸۲۰۲۷این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 18 =