آخرین اخبار

احتمال حضور حریف تیم‌ملی در تهران/ سرپرست تیم امید قبل از سفر به ازبکستان معرفی می‌شود؟

احتمال دارد یک تیم خارجی برای برگزاری دو بازی دوستانه با تیم ملی امید به تهران بیاید.

اشتراک گذاری
17 اردیبهشت 1401
کد مطلب : 279

غلامرضا جباری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد اینکه ظاهرا قرار شده تا زمان انتخاب سرپرست جدید تیم امید، خودش در این سمت فعالیت کند، اظهار داشت: به عنوان سرپرست کمیته جوانان وظیفه‌ام است که مشغول پیگیری امور مربوط به تیم امید باشم اما در صدد هستیم تا قبل از اعزام تیم به رقابت‌های قهرمانی آسیا، جانشین محمد محمدی در تیم امید را انتخاب کنیم اما تا زمانیکه تیم امید سرپرست ندارد، خودم موقت کارها را انجام می‌دهم. درباره انتخاب سرپرست جدید به جمع بندی قطعی نرسیده ایم اما احتمال دارد تا یک هفته آینده در این خصوص تصمیم‌گیری شود.

وی درمورد آخرین وضعیت آماده‌سازی تیم امید توضیح داد: در حال حاضر دو گزینه پیش رو داریم. گزینه اول این است که یک هفته مانده به اعزام یعنی از ۳۰ اردیبهشت تا ۷ خرداد در مرکز ملی فوتبال اردو را آغاز کرده و با دعوت از یک تیم خارجی، ۳ و ۶ خرداد دو بازی دوستانه با این تیم انجام بدهیم. این برنامه گزینه محتمل ما است. گزینه دوم هم برگزاری اردو در یک کشور خارجی است. پیگیر این دو برنامه هستیم و هر کدام نهایی شود، آن را اجرا خواهیم کرد.

سرپرست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال درباره تداخل برنامه ۲ هفته پایانی لیگ برتر با اردوی تیم امید گفت: با توجه به اهمیت مسابقات زیر ۲۳ سال قهرمانی آسیا در ازبکستان، تمام تیم‌ها باید با تیم امید همکاری کرده و شرایط این تیم را درک کنند تا مشکلی برای آماده‌سازی‌اش به وجود نیاید. اولویت با تیم امید است و باید در این راستا تعامل لازم ایجاد شود تا تیم ما در این مسابقات نتیجه بگیرد. 

 جباری درمورد اینکه آیا کمیته جوانان نفرات جدید را برای سرمربیگری تیم ملی جوانان به کمیته فنی فدراسیون فوتبال معرفی کرده است، عنوان کرد:‌ پس از اینکه ۵ گزینه ابتدایی برنامه‌های خود را در کمیته فنی ارائه کردند، اکنون مشغول بررسی رزومه و برنامه های گزینه‌های جدید هستیم و پس از نهایی شدن کار، نام این نفرات را به کمیته فنی اعلام خواهیم کرد. به احتمال فراوان جلسه جدید کمیته فنی هم اواخر همین هفته یا اوایل هفته آینده برگزار می‌شود. در نهایت پس از بررسی برنامه‌ گزینه‌های قبلی و جدید، کار را جمع‌بندی کرده و سرمربی جدید تیم جوانان را معرفی خواهیم کرد.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × پنج =