آخرین اخبار

باید به حرف‌های شریعتمداری درباره میرحسین موسوی ایمان بیاورید/ تا حالا نشده کسی از شریعتمداری شکایت کند و پیروز شود

سردار کوثری نماینده تهران در مجلس یازدهم می‌گوید: موسوی اگر در هر کشور دیگری بود قطعا شدیدترین مجازات در انتظارش بود، اما در نظام جمهوری اسلامی، چون اصل براساس منطق است از راه‌های قانونی این قضیه پیگیری خواهد شد!

اشتراک گذاری
04 شهریور 1401
کد مطلب : 2776

سردار کوثری در گفتگو با رویداد۲۴:

سردار کوثری نماینده تهران در مجلس یازدهم می‌گوید: موسوی اگر در هر کشور دیگری بود قطعا شدیدترین مجازات در انتظارش بود، اما در نظام جمهوری اسلامی، چون اصل براساس منطق است از راه‌های قانونی این قضیه پیگیری خواهد شد!

سردار اسماعیل کوثری

رویداد۲۴ نازیلا معروفیان: حسین شریعتمداری مدعی شده میرحسین موسوی فراماسون است. او در روزنامه کیهان نوشته «اسناد و شواهدی به وضوح نشان می‌دهد، حرکت اخیر مهندس موسوی ماموریتی بوده است که به عنوان یک عضو تشکیلات مخوف فراماسونری بر عهده داشته است!» به همین بهانه گفت‌وگویی با سردار محمداسماعیل کوثری نماینده مجلس شورای اسلامی داشتیم تا نظر این فعال اصولگرا را جویا شویم:

سردار کوثری درباره مطبی که اخیرا از میرحسین موسوی که نزدیک به دوازده سال است در حصرخانگی به سر می‌برد، گفته «اولا اظهارات میرحسین موسوی، نوشته‌ای بیش نبوده چرا عنوان «بیانیه» را برای آن به کار می‌برید؟ این نوشته مقدمه یک کتاب است! این فرد همیشه خودش را یک فرد منطقی و روشن‌فکر معرفی می‌کرد، اما با شناختی که بنده از ایشان دارم باید بگویم که موسوی بی‌منطق‌ترین فرد کره زمین است!

او می‌گوید: ما در سال ۸۸ و پس از آن جنجالی که راه انداخت و بحث تقلب در انتخابات همراه با اعضای کمیسیون امنیت ملی به منزل او رفتیم و بنده متوجه شدم اساسا این فرد منطق سرش نمی‌شود! او گفته نه شورای نگهبان را قبول دارم نه وزارت کشور! ما چندین بار به همین آقای موسوی گفتیم که مگر نمی‌گویی که در انتخابات تقلب شده است؟ خب اسناد و مدارکت را رو کن! ما گفتیم که در کشور کسانی وجود دارند که حتی نظام را هم قبول ندارند، اما در این مملکت هم زندگی می‌کنند! به او گفتیم تویی که شورای نگهبان را قبول نداری اصلا چرا در انتخابات شرکت کردی؟! موسوی هیچ جوابی برای حرف‌های ما نداشت!


بیشتر بخوانید: واکنش متفاوت کرباسچی به بیانیه موسوی


این نماینده مجلس می‌گوید: ما سال ۸۸ ما یک ساعت و چهل و پنج دقیقه با همین جناب موسوی حرف زدیم، اما در نهایت گفت که «اگر همان ۱۳ میلیون نفری که به من رای دادند هم بگویند تقلب نشده است باز من پای حرفم هستم و می‌گویم تقلب انجام شده است!» ما هم گفتیم مشخص است شما از هیچ عقل و منطقی برخوردار نیستی و خداحافظ! در خصوص همین نوشته‌ای که چند روز پیش منتشر کرده است هم باید بگویم که با توجه به شناختی که از سردار رشید اسلام حاج حسین همدانی دارم و فداکاری و افتخاراتی که در همدان کسب کردند تمام اظهارات این فرد بلوف است! سردار همدانی باعث و بانی امنیت منطقه شد. اگر افرادی مثل سردار همدانی نبودند، الان داعش در داخل کشور جولان می‌داد! آقای بامنطق! آن زمان که این افراد در پی برقراری امنیت کشور بودند شما کجا بودید؟! تویی که ادعا داری، حتی در جنگ هم شرکت نکردی، چگونه در خصوص این بزرگان اینگونه صحبت می‌کنی؟! جای تقدیر و تشکرت است؟ باید اینگونه درباره افرادی نظیر سردار همدانی که همه هستی‌شان را صرف امنیت کشور کردند، حرف بزنی؟! این اظهارات میرحسین موسوی نشان‌دهنده عقده، کینه، فقدان عقل و شعور و منطق اوست! جز کینه و حسادت هیچ‌چیزی در درون این بشر نیست!

فرمانده ارشد سپاه درباره ادعا‌های حسین شریعتمداری گفته «قطعا و یقینا آقای شریعتمداری هر چه بگوید، درست است. با شناختی که از آقای شریعتمداری دارم، تا به الان نشده که ایشان حرفی را بدون در اختیار داشتن سند و مدرک بزند؛ بنابراین باید به درستی اظهارات آقای شریعتمداری ایمان آورد! هر کسی تا به الان از ایشان شکایت کرده، پیروز و برنده دادگاه نشده، چون آقای شریعتمداری مدارک زیادی را برای رو کردن دارد!»

نماینده تهران می‌گوید: بنده اطلاعات دقیقی درباره اینکه میرحسین عضو فراماسونری است ندارم، اما این را می‌دانم که میرحسین موسوی به اشکال دیگری به بیگانگان و دشمنان توجه داشته است. حتی چندین سال پیش آقای آیت قبل از شهادتشان صراحتا این قضیه را تایید کردند و حتی می‌خواستند آن را کنند که متاسفانه به شهادت رسیدند!

کوثری با اشاره به این نکته که مجازات موسوی مطالبه مردم است، خاطرنشان کرد: برگزاری دادگاه و مجازات برای میرحسین موسوی به نظر دستگاه امنیتی و قوه قضاییه بستگی دارد، اما این دستگاه‌ها باید این مسئله را هر چه زودتر پیگیری کنند، چون دیگر فقط بحث توهین این فرد به بزرگان ما نیست! این مطالبه مردم است که موسوی باید بابت اظهارات و توهین‌هایش محاکمه شود! همین چند روز پیش مردم شریف همدان علیه این فرد و ادعاهایش تجمعی داشتند و خواهان محاکمه شدن وی شدند!

نماینده تهران در مجلس یازدهم گفت: موسوی اگر در هر کشور دیگری بود قطعا شدیدترین مجازات در انتظارش بود، اما در نظام جمهوری اسلامی، چون اصل براساس منطق است از راه‌های قانونی این قضیه پیگیری خواهد شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =