آخرین اخبار

معاون حقوقی استقلال: نکته کلیدی پرونده باگناما،۴ بازی ملی است/ اگر حوصله دوستان سررفته، پرونده شهرخودرو را مطالعه کنند!

باشگاه استقلال نسبت به حواشی اخیر پیرامون پرونده بازیکن آفریقایی گل گهر واکنش نشان داد.

اشتراک گذاری
16 اردیبهشت 1401
کد مطلب : 261

فرشید سمیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص درخواست دادرسی باشگاه گل گهر سیرجان در پرونده اریک باگناما بازیکن گابنی توسط کمیته استیناف، اظهار داشت: اعاده دادرسی در پرونده اریک باگناما منوط به ارائه مدارک جدیدی است که موثر بر رای صادره باشد. به شرط آنکه سابقا ارائه نشده باشد.

معاون حقوقی باشگاه استقلال تصریح کرد: نکته کلیدی پرونده اریک باگناما همان ۴ بازی ملی است. تا زمانی که اثبات نشود این بازیکن قبل از پیوستن به گل‌گهر دارای ۴ بازی ملی بوده، به نظر بنده هزار بار هم این پرونده بررسی شود تغییری در رای حاصل نخواهد شد. چون قطعا باگناما تا آن تاریخ فاقد این تعداد بازی ملی بوده است.

وی افزود: بنابراین، نقض آرای صادره بی معنی خواهد بود. اگر دوستان به خاطر تعطیلات حوصله‌شان سر رفته، پیشنهاد می‌کنم پرونده تیم شهرخودرو را از مرحله بدوی تا مرحله اجرا مطالعه کنند. قطعا جذابیت‌های زیادی دارد که توجه بسیاری را جلب خواهد کرد. طرفداران استقلال گمان می‌کنند در فصول گذشته در خصوص باشگاه استقلال تضییع حقوق صورت گرفته و عملکرد اخیر دبیرکل سابق فدراسیون این گمان را پررنگ کرده است.

سمیعی گفت: چگونه است که فردی با چند سال سابقه و شدت رنگی بودن می‌تواند دبیرکل شود اما شخص دیگری به خاطر یک مدت کوتاه حضور در باشگاه دیگری رنگی محسوب شده و نمی‌تواند؟! ان‌شالله به زودی شاهد از بین رفتن این دوگانگی‌ها در فوتبال ایران باشیم.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 2 =