آخرین اخبار

قیاسی: دروازبان گیتی پسند موقعیت گلزنی را از بازیکنانم گرفت

سرمربی تیم فوتسال فردوس قم گفت: در بازی مقابل گیتی پسندچند موقعیت گل زنی داشتیم که متأسفانه دروازبان خوب آنها این موقعیت‌ها را از بازیکنانم گرفت.

اشتراک گذاری
27 مرداد 1401
کد مطلب : 2600

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سیدوحید قیاسی بعد از شکست ۲ بر صفر فردوس قم مقابل گیتی‌پسند اصفهان اظهار داشت: در ابتدا تشکر می‌کنم از باشگاه خوب گیتی‌پسند و رسانه‌ها، تبریک ویژه به تیم گیتی پسند انها یک تیم تاکتیکی و فنی همراه با کادر فنی بسیار قوی هستند کادر فنی در طول هفته این تیم را  به خوبی آنالیز کرده بودند و همانطور که مشاهده کردید توانستیم تا  قبل از ۶ دقیقه آخر بازی به اهداف خود برسیم.

وی  در ادامه گفت:  با این نفراتی که داریم به خوبی توانستیم تا دقایق آخر در مقابل تیم خوب گیتی‌پسند  بازی را به تساوی بکشانیم درست است ۲ بر صفر شکست خوردیم اما در این بازی چند موقعیت گل زنی داشتیم که متأسفانه دروازبان خوب گیتی پسند این موقعیت‌‌ها  را از بازیکنانم گرفت.

سرمربی تیم فوتسال فردوس قم افزود: با تمام این شرایط  در بازی مقابل گیتی‌پسند کار سختی داشتیم البته از ابتدای شروع لیگ ما با کمبود بازیکن روبه‌رو هستیم. در طول هفته به بازیکنام گفته بودم که  این تیم بازیکنان تکینیکی و دریبل‌زن بالایی دارد. متأسفانه گل او را به صورت اتفاقی خوردیم و اتفاق هم جزیی از بازی است اما می‌توانستیم حداقل با یک امتیاز اصفهان را ترک کنیم.

وی در پاسخ به اعتراض بازیکنانش به پنالتی این بازی عنوان کرد: من هیچ زمانی در مورد داوری صحبتی نکردم و با تمام احترامی که برای داوران قائل هستم  واقعاً پنالتی نبود و بازیکنم هم گفت اگر واقعا پنالتی بود و کارشناسان نظر دادند من ورزش و فوتسال را رها می کنم.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =