آخرین اخبار

فوتسال مس نایب قهرمان شد/ کسب ۷مدال رنگارنگ ارمغان تیم دوومیدانی در مسابقات کارگری جهان

تیم دومیدانی مجتمع مس سونگون و تیم فوتسال مجتمع مس سرچشمه در مسابقات ورزشی کارگری شرکت‌های جهان عازم روسیه شده بودند توانستند مدال‌های این دوره از مسابقات را از آن خود کنند.

اشتراک گذاری
23 مرداد 1401
کد مطلب : 2515

اخبار شرکت ها|به گزارش فارس، در مسابقات شرکت‌های کارگری جهان در رشته دوومیدانی بالای ۳۵ سال (۳۰۰۰متر) رحیم دیبایی از مس سونگون ورزقان، در رشته زیر ۳۵ سال ( ۳۰۰۰ متر) جواد علیزاده، پژمان کرزه‌ای و صابر چرخی از مس سونگون به ترتیب مدال طلا و نقره و برنز را بدست آوردند.  همچنین در رشته زیر ۳۵ سال ( ۱۵۰۰ متر )  عطا اسدی مدال طلا و  پژمان  کرزه ایی مدال  نقره را دریافت کردند.
بر اساس این گزارش، در مجموع در این دوره از مسابقات جهانی دو میدانی، مس سونگون ورزقان با سرمربیگری رضا سلیمانی در مجموع  هفت مدال رنگارنگ را در کارنامه ورزشی شرکت مس ثبت کردند.

* تیم فوتسال شرکت مس عنوان نایب قهرمانی مسابقات شرکت‌های کارگری جهان را از آن خود کرد

در پایان مسابقات ورزشی شرکت‌های کارگری جهان ۲۰۲۲، تیم فوتسال ۶ نفره مجتمع مس سرچشمه رفسنجان توانست عنوان نایب قهرمانی مسابقات فوتبال را از آن خود کند.

تیم فوتسال مس سرچشمه در این دوره از رقابت‌ها به‌رغم بازی ارزشمند و غیرتمندانه در مرحله پایانی در برابر تیم فولاد هرمزگان نتیجه را واگذار و موفق به دریافت مدال نقره شد.

همچنین بر اساس نظر هیات برگزارکننده در این دوره از مسابقات فیفکو  «حسین حسنی» بازیکن تیم فوتسال مس سرچشمه به عنوان فنی‌ترین بازیکن مسابقات معرفی شد.

گفتنی است این ورزشکار با حک کردن تصویر شهید حاج قاسم سلیمانی  بر روی پیراهن خود یاد و خاطره سردار بزرگ ایران اسلامی را در میدان مسابقات مسکو زنده نگه داشت.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 8 =