آخرین اخبار

بازی‌های کشورهای اسلامی| هندبال بانوان به عنوان ششمی بسنده کرد

تیم هندبال بانوان کشورمان در بازی‌های کشورهای اسلامی به عنوان ششمی دست یافت.

اشتراک گذاری
21 مرداد 1401
کد مطلب : 2459

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی هندبال بانوان کشورمان در آخرین دیدار خود در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی با اختلاف یک گل مقابل سنگال تن به شکست داد و عنوان ششم این بازی‌ها را کسب کرد.

نیمه نخست این دیدار نیز با اختلاف یک گل و با نتیجه ۱۱ بر ۱۰ به سود سنگال به اتمام رسیده بود. در حالی که دختران ملی‌پوش هندبال ایران با شایستگی حتی در مقاطعی از حریف خود پیش افتادند و در دقایق پایانی سنگال ۴ گل پیش افتاد و با وجود جبران ۳ گل از سوی ملی‌پوشان ایران در نهایت این بازی با نتیحه ۲۵ بر ۲۴ به اتمام رسید تا سنگال عنوان پنجم بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی به میزبانی قونیه را به دست بیاورد.

ترکیب تیم ملی بانوان ایران در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی را هانیه لک، فاطمه خلیلی، آرزو محمدی، مینا وطن‌پرست، ساناز رجبی، آرزو کیانی‌آرا، مریم یوسفی، اسرا زندی، حدیثه نوروزی، بهار ایزدگشب، نوریه عباسی، الناز قاسمی، مهربان بدوی، مژگان قهرمانی، شقایق ظفری و ستاره رحمانیان تشکیل می‌داد.

ملی پوشان ایران با حضور مسعود ظهرابی (مدیر فنی)، زهرا حاج انزهایی (مشاور فنی)، مونتسرات پوچه‌دیاز (مربی)، طاهره مبری (سرپرست) و نسترن ابریشم‌کار (پزشکیار) به عنوان کادر فنی عازم قونیه شده بود.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 17 =