آخرین اخبار

سرمربی تراکتور بهترین مربی تاریخ انتخاب شد

مهاجم تیم ملی روسیه سرمربی تراکتور را بهترین مربی زندگی فوتبالی اش معرفی کرد.

اشتراک گذاری
05 مرداد 1401
کد مطلب : 2112

به گزارش خبرگزاری فارس، قربان بردیف سرمربی باتجربه فوتبال روسیه در این فصل هدایت تراکتور را برعهده دارد تا این تیم را از لحاظ ساختاری و تاکتیکی اصلاح کند.

بردیف یکی از سرشناس ترین مربیان تاریخ فوتبال روسیه به شمار می آید و بازیکنان  زیادی را کشف کرده و به دنیای فوتبال تحویل داده است.

سردار آزمون ستاره تیم ملی کشورمان یکی از استعدادهای مطرح فوتبال است که به دست سرمربی تراکتور در روبین کازان کشف شد.

در همین رابطه آرتور ساگیتوف مهاجم تیم ملی روسیه در مصاحبه با سایت «چمپیونات»  به معرفی بهترین مربی تاریخ مسیر فوتبالی اش پرداخت و سرمربی تراکتور را انتخاب کرد.

مهاجم تیم ملی روسیه در این زمینه، گفت: به طور طبیعی بهترین مربی در دوران حرفه ایم قربان بردیف است. من با او در تماس نیستم اما اخبار او  را دنبال می کنم. او اکنون در ایران است. خوشحال خواهم شد که با او صحبت کند. برای من، بردیف یک معیار نه تنها برای مربیگری، بلکه برای ویژگی های انسانی است.

وی افزود: من در ترکیه بودم و برای مذاکره با Ordybasy رفتم. رئیس باشگاه با من تماس گرفت و به صراحت گفت که می خواهند مرا ببرند، اما باید با بردیف تماس بگیرم تا در این زمینه مشورت کنم. 

آرتور ساگیتوف از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ در روبین با قربان بردیف کار کرد. او در لیگ برتر روسیه یک گل با تیم کازان به ثمر رساند.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 7 =