آخرین اخبار

سروری: با برنامه‌ریزی می‌توانیم ظرفیت‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ احیا کنیم/ کشتی یکی از پرجاذبه‌ترین رشته‌ها است

نایب رئیس شورای شهر تهران گفت: اگر برنامه‌ریزی شود می‌توانیم ظرفیت‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ احیا کنیم.

اشتراک گذاری
30 تیر 1401
کد مطلب : 1979

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پرویز سروری در مورد بازدید از خانه کشتی و کمپ تیم ملی اظهار داشت: من قبلا هم کمپ را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دیده بودم. با کاری که انجام شده آشنا بودم. زحمات زیادی کشیده شده و واقعا با گذشته قابل مقایسه نیست. این نشان می‌دهد اگر برنامه‌ریزی شود می‌توانیم ظرفیت‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ احیا کنیم. نسبت به گذشته تغییرات خیلی مثبتی انجام شده و ان‌شاالله در آینده وضعیت بهتر خواهد شد.

وی در مورد اینکه شورای شهر چه کمکی می‌تواند به کشتی کند و آیا از ماده ۱۷ می‌توان استفاده کرد، گفت: این را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ باید از شهردار تهران سوال کنید. ما در شورای شهر مصوبه جدیدی داشتیم. نظام‌نامه مدیریت محلات بود که در تمام محلات ظرفیت‌های مختلف مانند ورزش ایجاد شود.

سروری تصریح کرد: یعنی خانه ورزشی، فکر می‌کنم یکی از پرجاذبه‌ترین و پرمخاطب‌ترین ورزش‌های ما کشتی است. همان طور که زاکانی هم گفت باید رفته رفته ظرفیت‌های کشتی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در سطح مناطق و محلات بالا ببریم تا بتواند جوانان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ جذب کند. وقتی ورزش پایه ما در کشتی شکل بگیرد می‌تواند ورزش قهرمانی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به خوبی پشتیبانی کند.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × پنج =