آخرین اخبار

آخرین تکانه‌ها در بازار خودرو/ قیمت این خودرو ۵۰ میلیون تومان ریخت+ جدول

اقتصادنیوز: در بازار امروز خودرو، دنا پلاس توربو اتومات بیشترین کاهش قیمت را در جریان معاملات بازار داشت و در شرایطی که سایر خودروها ثبات قیمت را تجربه کردند، این محصول ایران خودرو کاهش قیمت ۵۰ میلیون تومانی را تجربه کرد.

اشتراک گذاری
22 خرداد 1403
کد مطلب : 13623

به گزارش اقتصادنیوز، بازار خودرو امروز دوشنبه ۲۱ خرداد ماه هم به مانند سه روز گذشته تغییر قیمت چندانی را تجربه نکرد و در آرامش به سر برد تا رکود بازار همچنان مهم‌ترین موضوع مدنظر فعالان بازار باشد. انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، به گفته معامله گران یکی از عوامل موثر بر رکود بازار در روزهای اخیر است و به نظر می‌رسد تا زمان برگزاری انتخابات نباید چندان منتظر نوسان قیمت‌ها در بازار بود.

امروز همچنین قیمت دلار در جریان معاملات بازار ارز از نوسان در محدوده رنج فاصله گرفت و مسیر کاهشی را دنبال کرد؛ موضوعی که به نظر می‌رسد بر قیمت برخی از خودروها در بازار اثرگذار بوده است.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «دنا پلاس توربو اتومات»، «پژو۲۰۷ پانوراما اتوماتیک»، «هایماS7»، «تارا اتوماتV2»، «پژو پارس LX» و «رانا پلاس» مورد ارزیابی قرار گرفت.

بر اساس اطلاعات قیمتی کارنامه، «دنا پلاس توربو اتومات» بیشترین کاهش قیمت را در جریان معاملات امروز بازار داشت و در شرایطی که سایر خودروها ثبات قیمت را تجربه کرده بودند، افت قیمت ۵۰ میلیون تومانی را تجربه کرد. این محصول پرطرفدار ایران خودرو در پایان معاملات امروز بازار ۹۴۰ میلیون تومان قیمت خورد.

فارغ از «دنا پلاس توربو اتومات»، سایر محصولات این خودروساز تغییر قیمتی را تجربه نکرده و ثبات را در پیش گرفتند. «پژو ۲۰۷ اتوماتیک» امروز ۸۹۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و «هایما S7» هم یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان ماند.

امروز همچنین «تارا V2 اتومات» در بازار ۹۲۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و «رانا پلاس» هم بدون تغییر در بازار ۶۱۸ میلیون تومان ارزش گذاری و معامله شد. «پژو پارسLX» هم امروز ۸۳۵ میلیون تومانی قیمت خورد.

قیمت محصولات سایپا

خودروهای «شاهینG»، «اطلس»، «تیبا صندوقدارSX»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»، «کوییک دنده‌ایS» و «ساینا دنده‌ایS» از جمله محصولات سایپا بودند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

در میان محصولات این شرکت خودروساز، تنها قیمت «اطلس» نوسان نزولی را تجربه کرد و با تجربه ریزش قیمت پنج میلیون تومانی، ۵۷۰ میلیون تومان ارزش گذاری شد. در معاملات بازار امروز «شاهینG» در بازار ۷۲۰ میلیون تومان ماند و خانواده کوییک هم تغییر قیمتی را تجربه کرد تا «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار ۴۴۱ میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک دنده‌ایS» هم ۴۲۰ میلیون تومان خرید و فروش شود.

ارزیابی بازار همچنین نشان می‌دهد «تیبا هاچ‌بکEX» هم ۴۲۰ میلیون تومان معامله شد و تغییر قیمت نداشت و «ساینا دنده‌ای S» هم در بازار ۴۲۹ میلیون تومان قیمت‌ خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =