آخرین اخبار

کارآگاهان جنایی در جست‌وجوی ردی از قاتل مرد رفتگر

قتل مرموز یک رفتگر در جنوب تهران کارآگاهان جنایی را برای رازگشایی از این جنایت به تکاپو انداخت.

اشتراک گذاری
06 خرداد 1403
کد مطلب : 13286

توازن

|

۱۴۰۳/۰۳/۰۶ ۱۹:۴۲:۴۲
|

|

قتل مرموز یک رفتگر در جنوب تهران کارآگاهان جنایی را برای رازگشایی از این جنایت به تکاپو انداخت.

|

۱۴۰۳/۰۳/۰۶ ۱۹:۴۲:۴۲

تحقیقات جنایی برای شناسایی و دستگیری عامل قتل یک پاکبان که در جنوب تهران کشته شده است، آغاز شد.

به گزارش سایت جنایی، رهگذری که بامداد جمعه گذشته از حوالی پارک مسگرآباد عبور می‌کرد، در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داد جسد یک پاکبان را در حاشیه پارک پیدا کرده است.

پس از آن نزدیک‌ترین واحد گشت موتوری پلیس به محل اعزام شد و ماموران پس از بررسی اولیه موضوع را به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند. بازپرس جنایی در پی شنیدن این خبر دستور حفظ صحنه و انجام تحقیقات اولیه را صادر کرد. در ادامه نیز خودش راهی محل شد و تیم تحقیقات جنایی را که کارشناسان پزشکی قانونی، تیم تشخیص هویت و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی هستند، به آنجا فراخواند.

با رسیدن بازپرس و تیم تحقیق جنایی، تحقیقات تخصصی آغاز شد و عابری که جسد را پیدا کرده بود، گفت: در حال عبور بودم که در تاریکی هوا متوجه مردی شدم که روی زمین افتاده بود. برای همین به سمت او رفتم تا اگر کمکی لازم دارد کمکش کنم، اما دیدم بدن مرد پاکبان که روی زمین افتاده پر از خون است و جارویش هم کنارش افتاده است. بعد از آن بود که به پلیس ۱۱۰ زنگ زدم.

همزمان با بدست آمدن این نتایج کارشناسان پزشکی قانونی اعلام کردند مقتول با ضربه چاقویی که به او زده شده، از پا درآمده است. در ادامه نیز ماموران اداره دهم پلیس آگاهی که پس از رسیدن به صحنه تحقیقات خود را آغاز کرده بودند با بررسی تصاویر دوربین‌های ترافیکی و مداربسته اطراف پارک پی بردند مرد پاکبان در حال جارو زدن بود که یک نفر از کنار او رد شد و یک ضربه چاقو به او زد و فرار کرد. تصاویر موجود حکایت از آن دارد که قتل شب پنجشنبه اتفاق افتاده و جسد مرد پاکبان چند ساعت پس از ضربه چاقوی مرگبار و فرار مهاجم ناشناس کشف شده است.

در حال حاضر با انتقال جسد رفتگر کشته شده به پزشکی قانونی تحقیقات برای شناسایی عامل این قتل ادامه دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 10 =