آخرین اخبار

دعوت ۱۶ بازیکن به اردوی دهم تیم والیبال نوجوانان

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوان پسر ۱۶ بازیکن را به دهمین اردوی آماده‌سازی این تیم در شهر تهران دعوت کرد.

اشتراک گذاری
01 تیر 1401
کد مطلب : 1328

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی والیبال نوجوانان ایران که به تازگی نهمین اردوی خود را در استان گلستان به پایان رسانده است برای دهمین اردوی آماده‌سازی تیم راهی تهران خواهد شد.

محمد وکیلی سرمربی این تیم از ۱۶ بازیکن برای حضور در دهمین اردوی آماده سازی تیم ملی نوجوانان دعوت کرد که به مدت ۱۷ روز پیگیری خواهد شد. این اردو از تاریخ پنجم تیر ماه در کمپ تیم‌های ملی والیبال آغاز خواهد شد و تا ۲۲ تیر ادامه خواهد داشت.

محمد مانی علیخانی، عمران گوگ‌جیلی، طاها بهبودنیا، امید سقلی، سیدمتین حسینی، سیدحسین زمانی، سیدمرتضی طباطبایی، محمدرضا آل‌‍‌جلیل، آرین محمودی‌نژاد، محمد بوژمهرانی، آرمین قلیچ نیازی، امیرعلی دولتی، رضا عزیزی، حامد شمسینی، سام مرادی و سامان بهاالدینی بازیکنان دعوت شده به این اردو هستند.

۱۶ بازیکن دعوت شده به تمرینات تیم ملی نوجوانان باید تا پیش از ساعت ۱۲ روز یکشنبه پنجم تیر ماه خود را به کمپ تیم‌های ملی در فدراسیون والیبال معرفی کنند.

حسین سلیمانی(سرپرست)، محمد وکیلی (سرمربی)، حمید جعفرزاده، آرش صادقیانی، امین شاکری، حسام ناییجی(مربیان) و امان نظردوجی (کمک مربی)، مانی میراب‌زاده (فیزیوتراپ)، محمد مهدی آذرمهری(ماساژور)، محمدمعین وکیلی (آنالیزور) تیم ملی نوجوانان را در این اردو همراهی می کنند.

چهاردهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان زیر ۱۸ سال پسر آسیا از ۲۴ تا ۳۱ مرداد به میزبانی ایران برگزار خواهد شد و تیم ملی والیبال نوجوانان خود را برای حضور شایسته در این رقابت‌ها آماده می‌کند.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 2 =