آخرین اخبار

لیگ ملت‌های والیبال| عطایی: وضعیت قابل قبول است/ بلغارستان را دقیق آنالیز کردیم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: با توجه به اینکه زودتر به صوفیه آمدیم، بررسی‌های دقیقی برای آنالیز بلغارستان انجام دادیم.

اشتراک گذاری
29 خرداد 1401
کد مطلب : 1271

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، بهروز عطایی درخصوص شرایط تیم ملی والیبال ایران از روز نخست ورود به بلغارستان یعنی پنجشنبه ۲۶ خرداد تا امروز (یکشنبه ۲۹ خرداد)، گفت: خوشبختانه از قبل ورود به بلغارستان برنامه‌های تیم ملی تدوین شده بود و تمام شرایط برای تیم مهیا بود. هتل محل اقامت را هم خودمان انتخاب کردیم که بعدا متوجه شدیم همان هتل آفیشیال مسابقات است.

وی افزود: همه چیز خوب بود و کمی زودتر آمدیم تا سعی کنیم فاصله زمانی برزیل تا اینجا ( صوفیه) در فرصت مناسب برطرف کنیم. شاید کار در روزهای اول به خاطر جابه جایی زمان خیلی خوب پیش نرفت، زیرا بچه ها زیر بار فشار مسافرت و خستگی بودند، اما کم کم شرایط بهتر شد و در فضای خوبی تمرین می کنیم. چهار جلسه تمرین وزنه و تا روز مسابقه شش جلسه تمرین توپی خواهیم داشت. در مجموع وضعیت قابل قبول و خوب است.

عطایی درخصوص تغییرات تیم نیز عنوان داشت: دو بازیکن جدا شدند و سعادت با سرلک به ما اضافه پیوستند. وضع آنها هم خوب است و امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشند. این دو بازیکن از قبل هم با ما تمرین کردند و شرایط هماهنگی خوبی با پاسورها دارند و مشکلی وجود ندارد.

سرمربی تیم ملی والیبال درباره حضور میهمان ویژه تمرین امروز تیم ملی گفت: سابقه آشنایی من با دیمیتار زلاتانوف حدود ۱۰ سال است و به دوران حسین معدنی در تیم ملی بر می‌گردد و او همیشه به تمرین تیم ایران سر می زند.

سرمربی تیم ملی والیبال در خصوص این‌که آیا شرایط جت لگی بچه‌ها کاملا برطرف شده، پاسخ داد: تا روز مسابقات قطعا برطرف می‌شود، به هر حال شش ساعت فاصله زمانی می طلبد که پنج شش روز از زمان سفر بگذرد. در حال حاضر وضع خیلی بهتر است و من خودم اوایل حضور در صوفیه شب ها خوابم نمی‌برد و روزها هم تمرین داشتیم. خیلی خیلی کم خوابیدم و بعضی از بچه ها هم این شرایط داشتند اما از دیشب وضع بهتر شد.

وی در خصوص وضعیت سلامت و‌ مصدومیت اعضای تیم گفت: به هر حال مصدومیت‌ها جزیی همچنان وجود دارد. وادی یک مقدار از ناحیه شصت دستش مشکل دارد و کمی محدودش می‌کند اما این موضوع سبب بازی نکردن این بازیکن نمی شود. امروز هم ضربه کوچکی به شصت علی رمضانی خورد که البته مصدومیت جدی نیست، اما دستش دچار التهاب شد. همان طور که گفتم مصدومیت های جزیی سبب بازی نکردن نمی‌شود.

عطایی در خصوص تمرین فردا (دوشنبه ۳۰ خرداد) تیم ملی والیبال ایران گفت: طبق قانون تمرین روز قبل از مسابقه باید در سالن اصلی مسابقات برگزار شود.

وی در پایان درباره آنالیز تیم بلغارستان به عنوان نخستین حریف ایران در هفته دوم لیگ ملت های والیبال نیز خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه زودتر به صوفیه آمدیم، سعی کردیم بررسی‌های دقیق تری انجام دهیم. امیدوارم در جلسات باقی مانده تمرین به نحو خوبی اطلاعات حریف را به بچه‌ها منتقل کنیم و این موضوع در جهت موفقیت تیم باشد.

تیم ملی والیبال ایران ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه روز سه‌شنبه ۳۱ خرداد در نخستین مسابقه خود در هفته دوم لیگ ملت‌ها به مصاف بلغارستان می‌رود.

انتهای پیام/ ت ۹۲۵این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 10 =