آخرین اخبار

جواد هروی: متاسفانه و یا خوشبختانه تایید صلاحیت نشدم

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه، در پاسخ به این سوال که آیا تایید صلاحیت شدید یا خیر، گفت: متاسفانه و یا خوشبختانه تایید صلاحیت نشدم.

اشتراک گذاری
23 بهمن 1402
کد مطلب : 11834

جواد هروی: متاسفانه و یا خوشبختانه تایید صلاحیت نشدم
توازن/به گزارش رویداد۲۴؛ جواد هروی، سخنگوی حزب اعتدال و توسعه، در پاسخ به این سوال که آیا تایید صلاحیت شدید یا خیر، گفت: متاسفانه و یا خوشبختانه تایید صلاحیت نشدم.

او در در پاسخ به این سوال که براساس آمار حدود ۱۵ هزار نفر تایید صلاحیت شدند آیا تغییری در تعداد افراد تایید صلاحیت شده در حزب شما صورت گرفت، افزود: هیچ کس از حزب ما تایید صلاحیت نشد. آقای آقازاده هم تایید صلاحیت نشدند.

به گزارش منیبان، بخش‌هایی از گفت و گوی هروی را در ادامه می‌خوانید:

از شورای مرکزی حزب هیچ کس تایید صلاحیت نشده است. دوستانی که قبلا ردصلاحیت شدند مجددا ردصلاحیت شدند.
رقابت حداکثری نبود، انشاالله مشارکت حداکثری باشد.

حزب اعتدال و توسعه همچنان اعتقاد به صندوق رای دارد. ما به مشارکت مدنی اعتقاد داریم. با هر وضعی که بروز کند ما همچنان بر ردصلاحیت‌ها اعتراض داریم، اما از طریق جریان مدنی موضوع را پیگیری می‌کنیم. معتقدیم صندوق رای با همه احوال تعیین کننده است.

باوجود اینکه فضای رقابت در جامعه، فضای رقابت در درون یک حزب بیشتر نبود و سایر احزاب عملا محروم بودند که بخواهند از نیرو‌های خود استفاده کنند و بسیاری از نیرو‌های کیفی حزب اعتدال و توسعه همچون احزاب اصلاح طلب از حضور در انتخابات محروم هستند با همه این احوال، بازهم ما لیست خود را براساس ائتلاف‌هایی که انجام خواهیم داد تهیه خواهیم کرد.

ترکیب به گونه‌ای نیست و باتوجه به اینکه در بسیاری از حوزه‌ها با نمایندگان و تعداد اندکی که داریم نمی‌توانیم لیست خود را کامل کنیم، به همین دلیل به سمت ائتلاف حرکت می‌کنیم تا لیست‌های خود را تکمیل کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هشت =