آخرین اخبار

افتتاح پل روستای شهید طیب با حضور سخنگوی دولت

پل شهید طیب به صورت ۱۰۰ درصدی تکمیل شده و فردا با حضور بهادری جهرمی سخنگوی دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

اشتراک گذاری
19 بهمن 1402
کد مطلب : 11740

به گزارش توازن و به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، حمید رضا پیمانجو مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد از تکمیل ۱۰۰ درصدی پل روستای شهید طیب (موگر) خبر داد و گفت: این پل فردا جمعه ۲۰ بهمن ماه به بهره برداری می رسد.

سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد افزود: خواسته و یکی از آرزوهای همیشگی این شهید والامقام این بود که مردم به ویژه زنان و کودکان روستای موگر از خطر سنگین گرگر بر بالای رودخانه سخت و هولناک مارون رهایی یابند که وصیت کرده بود که پس از شهادت من را در زادگاهم موگر” به خاک بسپارید.

در بخشی از وصیت این شهید آمده است: در زمان حیات خود نتوانستم خدمتی برای مردم انجام دهم، مرا در زادگاهم دفن کنید تا به علت حضور آرامگاهم در این مکان، مسئولان خدمتی به مردم این روستا ارائه دهند.

لحمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد کهگیلویه و بویراحمد هم گفت: پل شهید طیب به طول ۱۵۶ متر احداث شد و خبر خوب اینکه این پروژه به همت راهداری و پیمانکار در دهه فجر امسال افتتاح و در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

سید علی احمدزاده افزود: مردم در روستای شهید طیب برای عبور از رودخانه مارون از جره استفاده می کردند که منجر به قطع انگشتان دست و دیگر مشکلات برای آنها می‌شد که در دولت سیزدهم کلنگ‌ احداث پلی بر روی رودخانه مارون به زمین زده شد.

وی بیان کرد: پروژه در سفر دولت به استان مورد عنایت رئیس جمهور قرار گرفت و خوشبختانه این پروژه که اهمیت فرهنگی دارد در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش فارس این پل فردا جمعه با حضور بهادری جهرمی سخنگوی دولت و مسئولان استانی به بهره‌برداری می‌رسد.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + یازده =