آخرین اخبار

تشکیل نشست هیات مدیره پرسپولیس با حضور پیروانی

هیات ‌مدیره و مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، امروز (چهارشنبه) به منظور بررسی مسایل مختلف، تشکیل جلسه دادند.

اشتراک گذاری
19 بهمن 1402
کد مطلب : 11735

به گزارش خبرگزاری فارس،  اعضای هیات مدیره پرسپولیس و رضا درویش امروز به ریاست حسین شهریاری رئیس هیات مدیره تشکیل جلسه دادند. افشین پیروانی، مدیر‌ تیم‌ نیز در این نشست حضور‌ داشت.

نقل و انتقالات نیم فصل که تا به این جا با جذب چهار بازیکن جدید همراه بوده است، استخدام مربیان جدید برای تکمیل کادر فنی، مسایل اقتصادی چون طرح‌های درآمدزایی و درآمدهای تحقق یافته، آخرین وضعیت تیم برای شروع نیم فصل دوم و آخرین وضعیت پرونده‌های حقوقی باشگاه که در روزهای گذشته با اخذ آرایی به سود باشگاه همراه بود از جمله موضوع‌های مطرح شده در این نشست بود و منجر به اخذ تصمیم‌هایی شد که توسط مدیرعامل باشگاه پیگیری خواهد شد.

در این جلسه، مدیرعامل گزارش‌هایی را در حوزه‌های یاد شده، اقداماتی که باید برای پرداخت دستمزد اعضای تیم انجام شود و همچنین اقدامات مالی و اداری که برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی در حال انجام است ارایه شد.

 

همچنین افشین پیروانی گزارشی از وضعیت تیم و اردوی امارات که با رضایتمندی اعضای تیم همراه بود، ارائه کرد و هیات مدیره نیز از تلاش‌های وی و سایر اعضای تیم تقدیر و تشکر کرد.

در این جلسه، همچنین هیات مدیره از اقدامات حقوقی که منجر به صدور رای به سود باشگاه و حفاظت از حقوق مادی و معنوی پرسپولیس شد، قدردانی کرد.

در پایان این جلسه صمیمی، مراسم جشن تولد مختصری برای افشین پیروانی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با حضور اعضای هیات مدیره و مدیر عامل برگزار شد.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهارده =