آخرین اخبار

قتل ۴ نفر به دلیل اختلاف شخصی

متهم دستگیر شده در بازجویی‌ها صراحتا به قتل هر ۴ نفر اعتراف و عنوان کرد به خاطر اختلافات شخصی، دست به چنین اقدامی زده است.

اشتراک گذاری
26 دی 1402
کد مطلب : 11210

توازن

|

۱۴۰۲/۱۰/۲۶ ۱۵:۴۴:۴۷

شخصی که ۴ شهروند کرمانشاهی را به ضرب گلوله به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

به گزارش فارس، سردار مهدی حاجیان، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار کرد: پس از وقوع قتل ۴ نفر در شامگاه روز ۲۴ دی در یکی از روستاهای شهرستان کرمانشاه، رسیدگی فوری و همه جانبه به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقات ابتدایی پلیس مشخص شد ۴ نفر با هویت معلوم بر اثر شلیک گلوله کلت در یک انبار کاه به قتل رسیده‌اند و فرد قاتل نیز با یک دستگاه خودرو از محل گریخته است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: با توجه به اهمیت موضوع بلافاصله تیم‌های تخصصی از پلیس تشکیل و اقدامات فنی و اطلاعاتی و بهره‌گیری از منابع و مخبرین از یک سو و تعامل و رایزنی با خانواده قاتل و منتفذین وابسته انجام گرفت.

وی تصریح کرد: در حالی که تحقیقات همه جانبه ماموران برای دستگیری قاتل متواری ادامه داشت در نهایت این فرد ظهر امروز (۲۶ دی) در حالی که قصد معرفی خود به پلیس را داشت، توسط ماموران شناسایی و دستگیر شد.

وی خاطرنشان کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌ها صراحتا به قتل هر ۴ نفر اعتراف و عنوان کرد به خاطر اختلافات شخصی، دست به چنین اقدامی زده است.

حاجیان در پایان با اشاره به کشف یک قبضه کلت کمری از فرد قاتل، گفت: در این راستا پرونده‌ای تشکیل و تحقیقات تکمیلی از این فرد همچنان ادامه دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + نوزده =