آخرین اخبار

باشگاه تراکتور: تمدید قرارداد ساغلام در اولویت است/ با سایر گزینه‌ها هم مذاکره می‌کنیم

باشگاه تراکتور اطلاعیه ای درباره وضعیت سرمربیگری این تیم در فصل آینده و نقل و انتقالات صادر کرد.

اشتراک گذاری
20 خرداد 1401
کد مطلب : 1077

به گزارش خبرگزاری فارس، باشگاه تراکتور درباره آخرین وضعیت نقل و انتقالاتی، مذاکره با ساغلام و گزینه های سرمربیگری این تیم بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد:

« به دنبال نگرانی جمعی از  هواداران گرانقدر باشگاه تراکتور نسبت به وضعیت سرمربی آینده و فرآیند نقل و انتقالات به اطلاع این هواداران عزیز می‌رساند که هیأت مدیره و مدیریت باشگاه به منظور انتخاب سرمربی آینده تیم،  مذاکره با آقای ساغلام را در اولویت قرار داده اما به منظور جلوگیری از اتلاف وقت، همزمان با مذاکره جدی با جناب ساغلام به صورت موازی مذاکره با دیگر گزینه ها جهت هدایت تیم بزرگ تراکتور به منظور حضور پرقدرت در مسابقات فصل آینده، پیگیری می شود و قطعاً طی روزهای آتی هدایت تیم به یک مربی در سطح نام و شأن باشگاه بزرگ تراکتور سپرده خواهد شد.

همچنین به هوادارن پرشور و محترم تراکتور این اطمینان را می دهیم که کمیته نقل و انتقالات باشگاه از تقویت تیم غافل نبوده و مذاکرات با بازیکنان کنونی تیم برای تمدید قرارداد و مذاکره با بازیکنان با کیفیت برای اضافه شدن به تیم در حال انجام است؛ اما باتوجه به شرایط حاکم بر بازار نقل و انتقالات‌ و جلوگیری از سواستفاده و بازارگرمی‌های احتمالی، از افشای اسامی نفرات پرهیز می شود.

باشگاه تراکتور دغدغه هواداران پرشور خود را به طور کامل درک کرده و تمامی تلاش و همت مدیریت باشگاه ساختن تیمی قدرتمند و تحقق تمامی خواسته‌های به حق هواداران است.

هواداران در کمال آرامش اخبار مربوط به نقل و انتقالات تراکتور را صرفا از طریق رسانه رسمی باشگاه پیگیری کنند و توجهی به شایعات و حاشیه سازی های فضای مجازی نداشته باشند. از دوستداران تراکتور درخواست می‌شود به مدیریت باشگاه اعتماد کنند. قطعا طی روزهای آتی اخبار خوبی برای هواداران خواهیم داشت.»

انتهای پیام / ت ۲۸۲این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × دو =