آخرین اخبار

برزگر: پرسپولیس در بحران است و ضعف تاکتیکی دارد

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت:‌ در این چند وقت تیم به حاشیه رفته و به نظر من هم در پرسپولیس ضعف تاکتیکی وجود دارد.

اشتراک گذاری
29 آذر 1402
کد مطلب : 10462

محمد برزگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص تساوی تیم پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: فکر می‌کنم که پرسپولیس در بحران قرار گرفته و همانطور که پیش‌بینی می‌کردم بازی با استقلال خوزستان بازی سختی خواهد بود. متأسفانه خیلی‌ها بعد از دربی حواشی زیادی به راه انداختند و فقط بحث شکایت از یک تیم دیگر را مطرح کردند که این مسئله باعث شد تا تمرکز تیم به هم بریزد. بازیکنان و کادر فنی درگیر حواشی بودند. بازی با استقلال در خوزستان سخت بود چرا که این تیم چیزی برای از دست دادن نداشت و با انگیزه‌های زیاد به مصاف پرسپولیس آمد. 

وی ادامه داد: ما باید بازی دیروز را می‌بردیم و از شانس‌هایی که داشتیم باید استفاده می‌کردیم تا از حاشیه بیرون بیاییم. درست است که چند بازی پرسپولیس خوب نتیجه نگرفته اما وظیفه ما هواداران این است که صبوری کنیم تا بازیکنان با  تلاش بیشتر بتوانند به شرایط خوب برگردند. به هر حال پرسپولیس یک تیم حرفه‌ای است و بازیکنانش هم پول حرفه‌ای می‌گیرند و باید در مسیر حرفه‌ای قدم بردارند. به هر حال هواداران هم انتظار دارند که این تیم خوب نتیجه بگیرد چرا که در صورت ادامه این روند صبر هواداران هم لبریز می‌شود. 

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص اینکه نتیجه نگرفتن‌های پرسپولیس فقط بدشناسی است یا اینکه ضعف‌هایی تاکتیکی هم وجود دارد، افزود: قطعاً ضعف تاکتیکی وجود دارد اما پرسپولیس چند مصدوم دارد که غیبت آنها باعث شده تا تیم به بحران بخورد. افشین پیروانی و یحیی گل‌محمدی باید با تجربه خود کمک کنند از بحران در بیاید چرا که میلیون‌ها هوادار پیگیر نتایج پرسپولیس هستند که برد و باخت این تیم در زندگی آنها تأثیر می‌گذارد.

وی در پاسخ به این سؤال که با شرایط فعلی به نظر شما پرسپولیس نیاز به تغییر کادر فنی یا تقویت کادر فنی دارد، عنوان کرد:‌ به نظرم الان وقت تغییرات نیست چرا که همین کادر فنی فصل گذشته سه جام برای پرسپولیس گرفته و بی‌انصافی که اگر بخواهیم بحث تغییرات را مطرح کنیم. در نیم‌فصل باید تیم تقویت شود تا پرسپولیس دوباره به شرایط خوب خود برگردد.

برزگر در مورد اینکه خیلی از مربیان در فوتبال دنیا با تیم خود قهرمان شدند اما فصل بعد به خاطر نتایج ضعیف از کار کنار رفته‌اند، گفت: من احساسی حرف نزدم چرا که در این برهه زمان وقت تغییرات نیست. این بازیکنان با نظر گل‌محمدی به پرسپولیس اضافه شدند و باید در نیم‌فصل هم با خرید یک مهاجم تمام عیار که بتواند جلوی زمین توپ‌ها را تبدیل به گل کند از نان شب هم واجب‌تر است. 

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که ضعف پرسپولیس را در چه می‌دانید، عنوان کرد: اتفاقاتی در تیم رخ داده که باعث شده تیم به صورت ناخودآگاه به حاشیه برود. ما ضعف خاصی نداریم و فقط گل نمی‌زنیم. اگر پنالتی بازی با الدحیل گل شده بود هیچکدام از این حرف‌ها به وجود نمی‌آمد اما الان تیم وارد بحران شده و باید با مسائل روحی و انگیزشی به تیم کمک کرد. زمان ما اگر برای یک بازی پاداش می‌گذاشتند ما تا سرحد جان بازی می‌کردیم اما الان برای بازیکنان پاداش ۳۰ میلیون تومانی در نظر می‌گیرند که برای آنها مهم نیست چرا که با تبلیغات در اینستاگرام یا حضور در مراسم تبلیغاتی ۳۰۰ -۴۰۰ میلیون پول می‌گیرند و دیگر این پاداش‌ها به آنها انگیزه نمی‌دهد. به نظر من باید یک روانشناس برای پرسپولیسی‌ها استخدام کنند تا تمرکز بازیکنان دوباره برگردد.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − سیزده =