آخرین اخبار

خورشیدی: گناهِ من داور چیست که یک مربی بدون سند حرف می‌زند و من باید فحش بخورم؟

داور بازی پرسپولیس و هوادار گفت: گناهِ من داور چیست که یک مربی بدون سند حرف می‌زند و من باید فحش بخورم؟

اشتراک گذاری
18 آذر 1402
کد مطلب : 10166

به گزارش خبرگزاری فارس، اشکان خورشیدی، داور بازی پرسپولیس و هوادار پس از این مسابقه گفت: گناهِ من داور چیست که یک مربی می‌آید و روی هوا یک حرفی می‌زند و من باید فحش بخورم؟ مگر من خانواده ندارم؟ مگر من آدم نیستم؟ چرا باید یک مربی بدون سند یک حرفی بزند؟ من که می‌دانم آن کنفرانس خبری چگونه شکل گرفت؟ آقای میلادِ فاندر، مدیر روابط عمومی تیم هوادار که الان آمدی جلوی دوربین دروغ گفتی. من می‌دانم که شما قبل از کنفرانس رفتی به چند خبرنگار گفتی که این سوال را بپرسید. خبرنگاران گفتند که این سوال جوانمردانه نیست و در نهایت یک خبرنگار تحت تاثیر قرار گرفت و این سوال را پرسید. به من چه ربطی دارد استقلال یا پرسپولیس؟

*من داور از این فوتبال چقدر درآمد دارم؟

وی ادامه داد: من داور چقدر از این فوتبال درآمد دارم که به خاطر یک فوتبال که مربی و بازیکن میلیارد میلیارد پول می‌گیرند اما فحش بازی را من به خانه‌ام ببرم؟! اگر من قبل از بازی هیچ حرفی نزدم فقط به خاطر این بود که می‌خواستم قضاوت خودم را انجام دهم و بگویم که حرف مربیان تأثیری ندارد. آقای فکری دو سال است در مورد شما خیلی حرف زده می‌شود من هم بیاییم این حرف‌ها را در فضای مجازی بزنم و چهار نفر را علیه شما تحریک کنم.

*آقای فکری من مراعات شما را کردم

داور بازی پرسپولیس و هوادار اظهار داشت: شما امروز هرچه دلت خواست به من گفتی و من مراعات شما را کردم، شده است این! من فقط این را می‌گویم آقای مربیان ما هم خانواده داریم، انصاف نیست شما به خاطر نتیجه گرفتن یا نتیجه نگرفتن من داور هم اشتباه می‌کنم به خدا من اشکان خورشیدی پس از ۱۷ سال داوری در لیگ برتر هنوز خانه ندارم. ما دادمان را باید کجا بزنیم. چه به ما می‌دهید ما امروز یک پرچم نداشتیم. سیستم رادیویی که توی سرمان بخورد. چرا من باید ۴۸ ساعت فحش بخورم. آقای فکری شما که همشهری من هستید چرا من به خاطر حرف‌های شما فحش بخورم. کمیته انضباطی شما بعد از ۴۸ ساعت بازی او را می‌خواهید چه فایده‌ای دارد و چه تأثیری به حال من دارد و چه دردی از من دوا می‌شود.

*آیا حق من است که ۴۸ ساعت فحش بخورم؟

وی گفت: من امروز ویبره نداشتم. سیستم نداشتم آمدم و یک بازی پرتنش را قضاوت کردم. آیا حق من است که ۴۸ ساعت در فضای مجازی و صفحه شخصی من را پیدا کردند و انواع و اقسام فحش‌ها را به من داده‌اند.

*داور تصمیم درست یا غلط بگیرد، به او حمله می‌کنند

وی افزود: فوتبال ما  الان اینطور شده است که هر تصمیمی داور بگیرد چه درست باشد چه غلط سه یا چهار نفر به سمت داور حمله می‌کند. من داور مقصر هستم که برخورد نمی‌‌کنم. امروز گفتم که مدیر رسانه هوادار به دروغ گفتی که من به سوی نیمکت آمدم و به شما گفته‌ام بابا، چرا دروغ حرف می‌زنید من شما را در کمیته انضباطی خواهم دید که در حضور داور چهارم.

ادامه دارد …این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 4 =