آخرین اخبار

انتقاد صریح از مسوولان بی‌انگیزه و مسوولیت ناپذیر در کهگیلویه و بویراحمد

امام جمعه سی‌سخت گفت: مدیران بی انگیزه، بی دغدغه نسبت به مشکلات مردم و بی تعهد در دولتی که رئیسش این گونه پرتلاش، انقلابی و جهادی است قابل قبول نیست.

اشتراک گذاری
17 آذر 1402
کد مطلب : 10145

به گزارش توازن و به نقل از خبرگزاری فارس از سی سخت، نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهر سی‌سخت به امامت حجت الاسلام واهبی زاده امام جمعه شهر سی سخت در محل مسجد جامع امام علی (ع) برگزار شد.

حجت الاسلام واهبی زاده امام جمعه شهر سی سخت در خطبه اول ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوای الهی و دوری از گناه گفت: تقوا کافر شدن به شیطان و ایمان آوردن به پروردگار متعال است، انسان متقی نگاهش را بر نامحرم خیره نمی‌گرداند، انسان متقی اهل حسادت نیست.

خطیب جمعه سی سخت در ادامه حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را محور و مدار غضب و رضایت پروردگار متعال دانست و گفت: ایشان لیله القدر و پاره تن خاتم پیامبران است و باید در ایام شهادت بی بی فاطمه شهر و روستا و ادارات فاطمی گردد.

وی اظهار داشت: تکریم و احترام فرزند توسط والدین از دستورات دین است فلذا اعتمادبه نفس دادن به فرزند، شخصیت دادن به فرزند، سلام کردن به فرزند، نظرخواهی کردن و مشورت گرفتن از فرزند، شنیدن و پذیرش حرف فرزند از جمله مواردی است که باید در راستای تکریم فرزند توسط والدین انجام گیرد، فرزندی که شاهد مشاجره و اختلافات دامنه دار والدین است دچار افسردگی، انزوا و سرخوردگی در جامعه خواهد شد‌.

واهبی زاده گفت: یکی از نکات امروزی جهان خواب بدون تعبیر آمریکا و هم پیاله هایش در مورد غرب آسیاست، منطقه غرب آسیا به عنوان جغرافیای استراتژیک آمریکا و اسرائیل است که دنبال تصاحب آن در قالب خاورمیانه جدید هستند لکن چه در جنگ‌۳۳ روزه با حزب الله لبنان چه در دو دهه استثمار عراق، چه در یک دهه حمله توسط جریان مخوف داعش در سوریه و چه در نسل کشی در غزه شاهد هستیم که نابودی استکبار در حال رقم خوردن است و شاهد نابودی کامل کِشتی به گِل نشسته مستکبرین عالم و عزت مستضعفین و ظهور باشیم.

خطیب جمعه شهر سی سخت در خطبه دوم گفت: مطالبه جدی ما از رئیس جمهور محترم فعال کردن گشت ارشاد مدیران در این استان است، مدیران بی انگیزه، بی دغدغه نسبت به مشکلات مردم و بی تعهد در دولتی که رئیسش این گونه پرتلاش، انقلابی و جهادی است قابل قبول نیست لذا ورود کرده و چنین مدیران موجود در این استان را کنار بزنند.

واهبی زاده اظهار داشت: مسئله ورود صریح نمایندگان  مجلس در عزل و نصب مدیران در این استان ولو به مقدار کم آسیب به استقلال قوا می زند، همگرایی و هم افزایی بین قوایی را با عزل و نصب مدیران معنا نکنیم.

امام جمعه شهر سی سخت با اشاره به اینکه نماینده در تراز انقلاب می تواند درد مردم را بفهمد و کار کند گفت: ۴ شرط اساسی برای انتخاب نماینده تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی اول اینکه متدین و با تقوا باشد، دوم اینکه کارآمد بوده و ساده لوح نباشد، سوم اینکه دلسوز باشد به خصوص برای محرومین و چهارم اینکه  شجاع باشد و در مقابل اصحاب زر و زور سر تعظیم فرود نیاورد.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 13 =