آخرین اخبار

مشتری آرایشگاه؛ قربانی کینه‌جویی کور پسر ۱۹ ساله

پسری ۱۹ ساله که با مالک یک آرایشگاه اختلاف داشت، به اشتباه مشتری او را کشت.

اشتراک گذاری
16 آذر 1402
کد مطلب : 10108

توازن

|

۱۴۰۲/۰۹/۱۶ ۰۸:۴۴:۴۰
|

|

پسری ۱۹ ساله که با مالک یک آرایشگاه اختلاف داشت، به اشتباه مشتری او را کشت.

|

۱۴۰۲/۰۹/۱۶ ۰۸:۴۴:۴۰

جوانی که به‌دنبال اختلاف با یک آرایشگر در شهرستان فراشبند استان فارس، مردی بی‌گناهی را به ضرب گلوله به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

به گزارش همشهری، هشتم آبان‌ماه امسال جنایت هولناکی در آرایشگاهی در شهرستان فراشبند استان فارس رخ داد. آن روز جوان آرایشگری در آرایشگاه خود سرگرم کار بود که یک خودروی وانت پراید با ۳سرنشین مقابل آرایشگاه توقف کرد. پسر جوانی پس از پیاده شدن از پراید، کلت کمری خود را به سمت آرایشگاه نشانه رفت و شروع به تیراندازی کرد. گلوله‌های شلیک شده از کلت کمری پس از عبور از شیشه مغازه به مرد آرایشگر و فردی ۴۰ساله که مشتری آرایشگاه بود و روی صندلی نشسته بود برخورد کرد. مشتری بی‌گناه در این حادثه جانش را از دست داد و صاحب آرایشگاه نیز مجروح شد و عامل تیراندازی و ۲ همدستش پا به فرار گذاشتند.

به‌دنبال این حادثه، تیمی از مأموران پلیس راهی محل جنایت شدند و تحقیقات آغاز شد. صاحب آرایشگاه در همان تحقیقات اولیه هویت ضارب را فاش کرد و گفت که او جوانی ۱۹ساله است که از مدتی قبل با او دچار اختلافات شخصی شده بود. با اطلاعاتی که این مرد در اختیار پلیس قرار داد، تحقیقات برای دستگیری قاتل و ۲همدستش آغاز شد تا اینکه مخفیگاه قاتل ۱۹ساله و همدستانش در شهرستان فیروزآباد از توابع استان فارس شناسایی شد.

سرهنگ کرامت الله برومندی، فرمانده انتظامی شهرستان فراشبند با بیان این خبر گفت: تیمی از مأموران با دریافت نیابت قضایی راهی این محل شدند و بعد از محاصره آنجا موفق شدند قاتل و همدستانش را در کمتر از ۴۰روز پس از جنایت دستگیر کنند. به‌گفته وی، در بازرسی مخفیگاه قاتل یک قبضه اسلحه کلت کمری که در صحنه درگیری مورد استفاده قرار گرفته بود کشف شد و متهمان علت و انگیزه خود از این اقدام را اختلافات شخصی با مالک آرایشگاه عنوان کردند و پرونده آنها در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 13 =