آخرین اخبار

مرد پلید زنان مجرد میانسال را اغفال می‌کرد

مرد جوان در فضای مجازی طعمه‌های خود را که اکثرا زنان میانسال و مجرد بودند، شناسایی کرده و پس از اعتمادسازی به قصد سرقت وارد خانه آنها شده بود.

اشتراک گذاری
13 آذر 1402
کد مطلب : 10017

توازن

|

۱۴۰۲/۰۹/۱۳ ۱۳:۱۵:۴۴

مردی که با اغفال زنان محرد میانسال اموال آنها را سرقت می‌کرد، دستگیر شد.

به گزارش اعتمادآنلاین، سردار کارآگاه علی ولیپور گورزی، رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: با وقوع سرقت‌های سریالی از خانه‌های چند زن میانسال و کلاهبرداری از آنها با شگرد مشابه، رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی از کارآگاهان پایگاه دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان داد، یک مرد جوان در فضای مجازی طعمه‌های خود را که اکثرا زنان میانسال و مجرد هستند، شناسایی کرده و پس از اعتمادسازی به قصد سرقت وارد خانه آنها شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در ادامه تحقیقات مشخص شد، متهم پس از اینکه مدارک هویتی شکات را به همراه طلاجات و پول به سرقت برده با استفاده از این مدارک دست به اعمال مجرمانه دیگری از جمله کلاهبرداری زده است.

وی افزود: بنا بر حساسیت موضوع کارآگاهان وارد عمل شدند و با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و اقدامات اطلاعاتی هویت متهم را شناسایی کردند که در ادامه نیز مخفیگاه وی کشف شد.

سردار گودرزی متذکر شد: کارآگاهان در گام بعدی پس از هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی راهی مخفیگاه متهم شدند و وی را در یک عملیات منسجم دستگیر کردند که متهم در همان بازجویی‌های اولیه به جرم خود مبنی بر سرقت و کلاهبرداری از زنان میانسال اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 2 =