آخرین اخبار

دستگیری پدر به جرم ربودن نوزاد دختر

مرد جوان بعد از جدایی از همسر سابقش نوزاد خود را ربود و فرار کرد اما در نهایت بازداشت شد.

اشتراک گذاری
07 آذر 1402
کد مطلب : 9833

توازن

|

۱۴۰۲/۰۹/۰۷ ۱۵:۲۰:۱۰

مردی که دختر ۱۳ ماهه خودش را ربوده و فراری شده بود، دستگیر شد.

به گزارش اعتمادآنلاین، چندی قبل زن جوانی هراسان به اداره یازدهم پلیس آگاهی مراجعه کرد و به کارآگاهان گفت، از همسرم جدا شدم و دادگاه به دلیل اینکه او مشکلات روحی و روانی دارد، حضانت دختر ۱۳ ماهه‌ ما را به من داده است اما همسر سابقم به طور ناگهانی فرزندم را از خانه دزدید و متواری شد.

بنابرحساسیت موضوع، تیمی از کارآگاهان وارد عمل شدند و با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین متوجه شدند متهم با نقشه قبلی مرتکب جرم شده و چند روزی می‌شود که به محل کار خود مراجعه نکرده است.

کارآگاهان در مرحله بعدی با استفاده از اقدامات اطلاعاتی پی بردند، متهم پس از ربودن دختر ۱۳ ماهه راهی ورامین شده و در خانه‌ای سکونت دارد که همین سرنخ کافی بود تا وی در یک قدمی بازداشت قرار بگیرد.

کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم بی‌درنگ راهی ورامین شدند و متهم را با کسب مجوز‌های قضائی دستگیر و دختر ۱۳ ماهه را پیدا کردند.

متهم پس از انتقال به اداره یازدهم پلیس آگاهی هدف تحقیقات قرار گرفت و در همان بازجویی‌های‌ اولیه به جرم خود با همکاری برادرش اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهمان برای کشف جرایم احتمالی و روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان قرار گرفتند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =