آخرین اخبار

عطایی: اشتباهات تیم را به حداقل می‌رسانیم/ مقابل صربستان به اهداف‌مان رسیدیم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در دو دیدار تدارکاتی با تیم ملی صربستان، ضعف‌های تیم را شناسایی کرده و در تمرینات آینده آن‌ها را برطرف می‌کنیم.

اشتراک گذاری
12 خرداد 1401
کد مطلب : 910

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، بهروز عطایی پس از دومین دیدار تدارکاتی با تیم ملی صربستان اظهار داشت: پس از این دو دیدار اطلاعات خوبی از شرایط تیم به دست آوردیم. سعی کردیم در این دو دیدار تدارکاتی در تمام وضعیت‌ها از بازیکنان استفاده کنیم چون پیش از اعزام به صربستان مسابقات چندانی انجام نداده بودیم. پی بردن به این موضوع که بازیکنان در چه شرایطی می‌توانند به تیم کمک کنند، از اهدافم در بازی امروز بود.

وی ادامه داد: در چهار ست مسابقه از تمامی بازیکنان استفاده کردیم و خوشبختانه شرایط خوبی اتفاق افتاد. می‌توانیم در حدود چهار روز باقی مانده تا لیگ ملت‌ها در تمریناتی منطبق بر ضعف‌هایی که داشتیم، اشتباهات را به حداقل برسانیم و آماده رقابت‌های لیگ ملت‌ها شویم.

عطایی در خصوص نتیجه به دست آمده در این دو دیدار تدارکاتی تاکید کرد: از ابتدا به بازیکنان تاکید کردم فارغ از نتیجه عملکردشان برایم اهمیت دارد. برای برد بازی نکردیم و اهدافی مدنظر داشتیم که به آن‌ها دست یافتیم.

وی خاطرنشان کرد: روی نقاط ضعف تیم تمرکز خواهیم کرد. پیش از اعزام اطلاعات کافی از بازیکنانمان داشتیم و بیشترین ضعف تیم، هماهنگی بود که سعی می‌کنیم پیش از شروع لیگ ملت‌ها این ضعف را به حداقل برسانیم.

تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار تدارکاتی و دوستانه با صربستان چهار ست بازی کرد و نتیجه هر چهار ست را به حریف واگذار کرد.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − هفت =