آخرین اخبار

ادعای فدراسیون کانادا برای توجیه لغو بازی با ایران دروغ از آب درآمد

مهاجم تیم ملی کانادا در مصاحبه‌ای درباره لغو بازی ایران برخلاف ادعای فدراسیون این کشور واکنشی متفاوت داشت.

اشتراک گذاری
07 خرداد 1401
کد مطلب : 773

به گزارش خبرگزاری فارس، فدراسیون فوتبال کانادا پنجشنبه گذشته در اقدامی کاملا سیاسی و غیر ورزشی دیدار دوستانه با تیم ملی کشورمان را لغو کرد.

فدراسیون کانادا یک روز بعد از لغو بازی با انتشار بیانیه ای اعتراف کرد که به دلایل سیاسی این اقدام را انجام داده در حالیکه طبق قوانین فیفا نباید سیاست را وارد ورزش می کرد.

همچنین فدراسیون فوتبال کانادا امروز  در جدیدترین سیاه نمایی مدعی شد بازیکنان تیم ملی این کشور نگران و مخالف برگزاری این دیدار تدارکاتی در ونکوور بودند.

اما لوکاس کاوالینی در مصاحبه تلویزیونی خود با شبکه «CBC» کانادا درباره نگرانی و مخالفت بازیکنان تیم ملی این کشور درباره دیدار با ایران هیچ صحبتی نمی‌کند و درباره لغو بازی این طور واکنش داد: بله بازی لغو شد. این برای ما در مدت زمان موجود برای آماده سازی مشکل است. ما مشتاق بازی با یک تیم در سطح جهانی بودیم.

به گزارش فارس، مهاجم تیم ملی کانادا برخلاف ادعای فدراسیون فوتبال این کشور نه تنها اشاره ای به نگرانی بازیکنان و مخالفتشان برای برگزاری بازی با ایران نمی‌کند بلکه از لغو این بازی ناراحت است چون روند آماده سازی‌شان برای حضور در مسابقات جام جهانی به مشکل خورده است.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 5 =