آخرین اخبار

سرمربی اسبق نتیجه دیدار پرسپولیس – النصر را پیش بینی کرد

سرمربی اسبق پرسپولیس گفت: قرمزپوشان مقابل النصر عربستان تیم دست و پا بسته‌ای نیست و دستکمی از حریف نداریم.

اشتراک گذاری
21 شهریور 1402
کد مطلب : 7717

حمید درخشان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد دیدار پرسپولیس و النصر؛ نخستین مسابقه لیگ قهرمانان آسیا  که روز ۲۸ شهریور در ورزشگاه آزادی برگزار می شود، اظهار داشت: بازی خیلی سختی است که دلایل دشواری مسابقه هم کاملا مشخص است. النصر ستاره های گرانقیمت و بین المللی خریده است و این تیم با ستاره های خارجی خود نیز درحال رسیدن به هماهنگی ایده آل است. هر روز این تیم هماهنگ تر می‌شود و به قول معروف جا می افتد! هرچند پرسپولیس هم در حال هماهنگی است و تیم ما هم روز به روز بهتر می شود. 

وی افزود: مقابل این تیم بین المللی و پرستاره پرسپولیس حرفی برای گفتن دارد. مثل همیشه بازیکنان ما با غیرت و تعصب و با تمام وجود بازی خواهند کرد. هرچند از نظر فردی از النصر عقب هستیم ولی بازیکنان ما با تمام وجود بازی می کنند و با تمام وجود دوندگی خواهند داشت . البته بحث تاکتیکی در این دیدار اهمیت دارد که قطعا مربی خوب النصر به دنبال اجرای تاکتیک خوبی خواهد بود ولی پرسپولیس مقابل این تیم دست و پا بسته نیست و دستکمی از حریف نداریم. شک نکنید پرسپولیس شانس بردن را در این مسابقه هم دارد به شرطی که بازیکنان پرسپولیس خودشان را به خوبی باور کنند.

سرمربی اسبق پرسپولیس در مورد اینکه اگر او سرمربی تیم در این دیدار بود، چه تاکتیکی را مقابل تیمی که کریس رونالدو و سادیو مانه را دارد اتخاذ می‌کرد، گفت: خط دفاعی را مستحکم تر می‌کردم و خط هافبک تیم را فشرده تر و فاصله خط حمله را کمتر می‌کرد تا فضایی به حریف ندهیم. اگر فضا در اختیارشان قرار بدهیم قطعا ما را اذیت خواهند کرد. البته کادرفنی تیم به همه مسایل واقف است. 

درخشان در مورد اینکه غیبت هواداران و همچنین نبود بیرانوند چقدر می‌تواند بر عملکرد پرسپولیس تاثیرگذار شود، عنوان کرد: پرسپولیس مظلوم است که در این دیدار مهم و حساس بی تماشاگر است. مظلوم است که احتمالا دروازه بان ملی پوش خود را در اختیار ندارد ولی این تیم مظلوم می‌تواند گاهی اوقات کارهای بزرگی انجام بدهد. 

وی در مورد اینکه نتیجه بازی را پیش بینی می‌کند یا نه گفت: به نظرم بازی بدون گل مساوی تمام خواهد شد.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − نه =