آخرین اخبار

انتظار کار جهادی و شبانه‌روزی بیشتری از دولت داریم

امام جمعه کهگیلویه با بیان این‌که در یک سال اخیر کارهای خوبی انجام گرفت گفت: اما توقع مردم بیشتر است و این دولت کار جهادی و شبانه‌روزی می‌طلبد.

اشتراک گذاری
03 شهریور 1402
کد مطلب : 7240

به گزارش توازن و به نقل از خبرگزاری فارس از کهگیلویه، حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر در خطبه‌های عبادی سیاسی این هفته دهدشت اظهار کرد: بشارت رهبر معظم انقلاب که فرمودند به قله نزدیک شده‌ایم، امتداد بشارت‌های امام روح‌الله است.

امام جمعه کهگیلویه افزود: به قله نزدیک‌بودن به معنای این است که علی‌رغم تلاش‌های دشمن، اما این حرکت جهنده رونده با سرعت فزاینده رو به پیشرفت است.

وی بیان کرد: کشوری که روزی ظرفیت‌های حداقلی را هم نداشت امروز به لطف خدای رحمن و سفینه‌النجاه که دارد این کشتی را هدایت می‌کند.

حجت‌الاسلام وحدانی‌فر گفت: این نگاه بشارتی رهبر معظم انقلاب، تلاش همه مردم را می‌خواهد.

وی خاطرنشان کرد: وظیفه ما این است در این نزدیکی قله، سکوت نداشته باشیم چرا که هر چه به قله نزدیک می‌شویم موج دشمنی‌ها بیشتر است.

امام جمعه کهگیلویه اظهار کرد: باید در این لحظات آخر با قدرت و توان و انسجام بیشتر تحرک داشته باشیم تا این انقلاب را به دست صاحب اصلی آن مهدی موعود برسانیم.

حجت‌الاسلام وحدانی‌فر ضمن گرامیداشت هفته دولت، با بیان این‌که در این یکی دو سال به مقتضای مشکلات کشور کارهای خوب انجام گرفت گفت: توقعات بیشتر است مسؤولان تلاش کنند، مراقب باشیم دستاوردهای مهم نظام و کشور که در یک‌سال اخیر انجام گرفت کم‌بینی نکنیم، گاهی برخی دنبال خودتحقیری هستند و می‌گویند باید غرب‌گدایی کنیم.

وی خاطرنشان کرد: لکنت زبان این دولت در بیان دستاوردها باعث شده برخی آن زمان که مسئولیت داشتند و می‌گفتند خزانه خالی است، امروز زبان بگشایند.

حجت‌الاسلام وحدانی‌فر ضمن تشکر از شورای اداری شهرستان کهگیلویه گفت: توقع تلاش بیشتر داریم چرا که این دولت کار جهادی و شبانه‌روزی می‌طلبد.

وی عضویت ایران در سازمان بریکس را یادآور شد و با بیان این‌که آیت‌الله رئیسی معیشت مردم را گرو نگرفت و کشور را معطل نکرد گفت: عضویت در بریکس ادامه تحولات پرسرعت نظم جهانی است و در سال‌های نه چندان دور برکات آن را خواهیم دید.

حجت‌الاسلام وحدانی‌فر با توجه به حرکت عظیم جهانی اربعین، خواستار همراهی و کمک به موکب شهدای شهرستان شد.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =