آخرین اخبار

امام جمعه کهگیلویه خطاب به وزیر نیرو: مسئولیت سد آبریز را به استان واگذار کنید

امام جمعه کهگیلویه خطاب محرابیان وزیر نیرو گفت: مسئولیت سد آبریز را به آب منطقه‌ای استان بسپارید، مسؤولان استان ما کاربلد و دست‌پاک و توانمند هستند، چه ضرورتی دارد در تهران پیگیری شود. اگر این اتفاق می‌افتاد الان آبریز شروع شده بود.

اشتراک گذاری
27 مرداد 1402
کد مطلب : 7050

به گزارش توازن و به نقل از خبرگزاری فارس از کهگیلویه، حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر در خطبه‌های این هفته نماز جمعه دهدشت، دیدار فرماندهان سپاه با رهبر معظم انقلاب را یادآور شد و اظهار کرد: سپاه خار چشم دشمنان و مصداق آیه “اشداء علی الکفار” هستند.

امام جمعه کهگیلویه افزود: سپاه با کارهای که انجام داد باعث شد دشمن این مجموعه عظیم را نوک پیکان حملات خود قرار دهد.

وی مبنی بر صحبت‌های رهبر معظم انقلاب که به قله نزدیک شده‌ایم گفت: حضرت آقا، ما خسته نشده‌ایم و کسانی نیستیم علی را مثل اهل کوفه تنها بگذاریم، همچنان در صحنه هستیم و شعارمان لبیک یا خامنه‌ای لبیک یا حسین است.

وی حادثه شاهچراغ را یادآور شد و با بیان این‌که دشمن به دنبال جنگ قومیتی است افزود: مسؤولان باید توجه بیشتر کنند، هم‌چنین زیبایی‌های این حادثه را باید دید آن‌جا که کودک و جوان با دست خالی مقابل تروریست تا دندان مسلح ایستادند.

حجت‌الاسلام وحدانی‌فر گفت: از قوه قضائیه تقاضا داریم با کسانی که تروریسم را تشویق می‌کنند و ترور را عادی جلوه می‌دهند مثل تروریست‌ها برخورد کنند و هیچ‌گونه مماشاتی نداشته باشند.

امام جمعه کهگیلویه در ادامه صحبت‌های خود محرومیت این شهرستان را در مسئله آب عنوان و اظهار کرد: حتی اجازه برای برداشت حقابه تخصصی در ادوار گذشته به این شهرستان ندادند و این مصیبتی به بار آورد که بانوان این شهرستان ساعت پنج صبح سوار بر وانت راهی بهبهان و لیشتر برای گوجه‌چینی می‌روند.

وی بیان کرد: تا کی باید استان‌های مظلوم در زمستان سختی آب را تحمل کنند و در اختیار استان‌های مرفه قرار گیرد، به حال کهگیلویه وبویراحمد باید گریست.

حجت‌الاسلام وحدانی‌فر با بیان این‌که اعتبارات تخصیصی به آب بی‌نظیر است گفت: به جناب محرابیان وزیر نیرو می‌گوییم مسئولیت این موضوع را به آب منطقه‌ای استان بسپارید، مسؤولان استان ما کاربلد و دست‌پاک و توانمند هستند، چه ضرورتی دارد در تهران پیگیری شود. اگر این اتفاق می‌افتاد الان آبریز شروع شده بود.

وی مسئله دهدشت بی شهردار را یادآور شد و با بیان این‌که قرار است چه شود گفت: شهرداری که انتخاب می‌شود متخصص شهرداری و کاربلد باشد، آقایان شورا مردم به شما اعتماد کردند.

امام جمعه کهگیلویه خواستار فکری برای شوراها از مجلس شورای اسلامی شد و گفت: همان‌گونه که سایر مسؤولان در دولت‌ها انتخاب می‌شوند، حتما می‌توانند شهردار هم انتخاب کنند.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 1 =