آخرین اخبار

زورگیری از زنان مسن با تهدید چاقو

مرد زورگیر بعد از دستگیری به ۱۴ فقره سرقت خشن اعتراف کرد.

اشتراک گذاری
25 مرداد 1402
کد مطلب : 6988

توازن

|

۱۴۰۲/۰۵/۲۵ ۱۱:۴۰:۰۳
|

|

مرد زورگیر بعد از دستگیری به ۱۴ فقره سرقت خشن اعتراف کرد.

|

۱۴۰۲/۰۵/۲۵ ۱۱:۴۰:۰۳

مردی که با تهدید چاقو از زنان مسن زورگیری می‌کرد، دستگیر شد.

به گزارش اعتمادآنلاین، سرهنگ محمدباقر قدم‌زاده، سر کلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران گفت: بیست و چهارم مرداد ماه ماموران عملیات کلانتری ۱۰۱ تجریش در حال گشت‌زنی در محدوده بلوار اندرزگو بودند که به یک مرد که به صورت پیاده افراد گذری را زاغ‌زنی می‌کرد مشکوک شدند و او را تحت مراقبت‌های ویژه پلیسی قرار ‌دادند. متهم در همین حین به طرف خانم میانسالی حمله‌ور شد و با تهدید سلاح سرد از وی یک دستگاه تلفن همراه را زورگیری کرد و به سرعت از محل گریخت.

این مقام انتظامی گفت: با اجرای طرح مهار و اعلام مشخصات متهم به سایر گشت‌های انتظامی متهم در یک عملیات منسجم و پلیسی دستگیر در بررسی‌های بیشتر از متهم یک قبضه سلاح سرد و یک دستگاه تلفن همراهی که متهم قبل از دستگیری سرقت کرده بود کشف شد.

سر کلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: متهم ۳۵ ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و ۱۴ فقره سرقت مشابه معترف شد و اظهار داشت پس از سرقت و زورگیری تلفن همراه اموال مسروقه را به فرد معینی فروخته است.

سرهنگ قدم زاده در پایان با اشاره به سوابق متهم در امر سرقت و تحمل حبس در زندان خاطرنشان کرد: در این رابطه ۱۰ شاکی که اکثر آنها خانم‌های مسن بودند شناسایی شدند و شناسایی مالخر اموال مسروقه در دستور کار پلیس قرار دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 14 =