آخرین اخبار

نه بازیکن سوری و استعفای گروهی علیه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی

بازیکن سوری باشگاه الوحدات اردن از شرکت در بازی با شباب الاهلی خودداری کرد چون این باشگاه اماراتی یک بازیکن اسرائیلی در اختیار دارد.

اشتراک گذاری
21 مرداد 1402
کد مطلب : 6857

به گزارش خبرگزاری فارس، خالد کردغلی بازیکن تیم ملی سوریخ و عضو باشگاه الوحدات اردن اعلام کرد در بازی با شباب الاهلی دبی به خاطر حضور بازیکن اسرائیلی در ترکیب تیم اماراتی حاضر نیست در این دیدار شرکت کند.

کردغلی در مصاحبه با سایت «المیادین» تاکید کرد به باشگاه الوحدات اعلام کرده که با وجود مونس دبور بازیکن اسرائیلی در ترکیب شباب الاهلی در این دیدار شرکت نمی کند.

بازیکن سوری توجیه کرد که طبق قوانین سوریه هیچ گونه عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس قابل قبول نیست و ورزشی یکی از این نوع عادی سازی ها به شمار می آید.

باشگاه الوحدات اردن با انتشار بیانیه ای اعلام کرد در بازی پلی آف لیگ قهرمانان آسیا مقابل شباب الاهلی بازی می کند. هواداران این تیم اردنی به خاطر حضور  فوتبالیست رژیم صهیونیسیتی در ترکیب تیم اماراتی خواهان کناره گیری از این مسابقه شدند.

همچنین ۶ عضو باشگاه الوحدات اردن به خاطر رویارویی این تیم با شباب الاهلی که یک بازیکن اسرائیلی دارد از سمتشان استعفا کردند.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =