آخرین اخبار

خدابنده‌لو:‌ به تصمیم ماجدی برای نیامدن به فرودگاه احترام می‌گذاریم!/هیچ وقت حمایت ویژ‌ه‌ای از تیم‌های پایه ندیدم

بازیکن تیم فوتبال امید گفت: من ندیده‌ام که از ما حمایت ویژه‌ای شود اما با توجه به اینکه ماجدی سرپرست محترم فدراسیون درگیر مشکلاتی هستند باید به تصمیمش احترام گذاشت.

اشتراک گذاری
31 اردیبهشت 1401
کد مطلب : 632

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محمد خدابنده‌لو پیش از سفر به کشور عراق برای انجام دو بازی دوستانه و سپس حضور در رقابت‌های زیر ۲۳ سال آسیا اظهار داشت: انتظار داشتیم بازی‌های تدارکاتی بین‌المللی بیشتری برای ما در نظر می‌گرفتند. اما با توجه به شرایطی که داشتیم فکر می‌کنم بازی با عراق هم بازی خوبی می‌تواند باشد. ما در آسیا در گروه سخت و دشواری قرار داریم که امیدوارم دست پر از میدان خارج شویم. 

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی براینکه تیم امید اعزام غریبانه‌ای دارد، گفت: نمی‌دانم در موردش حرف بزنم یا نه اما ما در بدو ورود به فرودگاه فقط رئیس کمیته جوانان را دیدیم و کسی دیگری از فدراسیون نبود. همیشه تیم‌های پایه غریب بوده‌اند. من در این چند سالی بودم، ندیده‌ام که از ما حمایت ویژه‌ای شود اما با توجه به اینکه ماجدی سرپرست محترم فدراسیون درگیر مشکلاتی هستند می‌شود به این تصمیمش احترام گذاشت اما ما بازیکن تیم ملی هستیم و برای کشور زحمت می‌کشیم تا بتوانیم نتایج خوبی بگیریم تا مردم از ما راضی باشند. 

بازیکن تیم امید در مورد اینکه مهدوی‌کیا از بازی نکردن بازیکنان تیم امید در لیگ برتر گلایه کرده است، اظهار داشت: بازی در لیگ برتر تأثیر زیادی دارد با تجربه‌تر می‌شود و شرایط خوبی دارید. در دوره قبل من در لیگ بازی نمی‌کردم و بازیکنان دیگر بازی می‌کردند. یکی از دلایل حضورم در تیم امید هم این است که در لیگ بازی می‌کردم. اعتماد به جوانان در لیگ برتر خیلی کم شده است. کار سختی داریم چون بازیکنان ما از لحاظ بدنی در شرایط بازی نیستند. امیدوارم با این شرایطی که داریم و دو بازی دوستانه خودمان را آماده کنیم هیچ بهانه‌ای نیست هر اتفاقی هم که بوده تمام شده است. باید دست پر از میدان بیرون بیاییم.

خدابنده‌لو در مورد اینکه چقدر به قهرمانی در آسیا امیدوار است، گفت: اگر می‌خواهید در مورد قهرمانی صحبت کنید باید با تمام امکانات و بازی‌های تدارکاتی خوب دیده شود و اردوی خارجی داشته باشیم. ازبکستان اکنون میزبان مسابقات است. ترکمنستان هم که اسمی از این تیم نمی‌برند تیم خوبی است. تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید اردوهای خوبی داشته باشد با این حال این اتفاق می‌تواند برای ما رخ بدهد. 

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی براینکه عراق رقیب سنتی ما است و بازی با این تیم چقدر می‌تواند به ما کمک کند، عنوان کرد: در این شرایط بدون بازی بین‌المللی می‌تواند مسابقه خوبی باشد. عراق تیم خوب و با کیفیتی است و در تیم‌های پایه مدعی است و قطعاً می‌تواند به ما کمک کند. گفتم نمی‌توانیم بهانه بیاوریم که بازی نکرده‌ایم.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + پانزده =