آخرین اخبار

فرمانده سپاه گچساران: اجازه نمی‌دهیم خون‌های ریخته شده پای حجاب پایمال شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران گفت: شهدای انقلاب اسلامی و مدافعان حرم همگی بر رعایت فرهنگ حجاب و عفاف از سوی بانوان توصیه های فراوانی کرده اند لذا اجازه نمی‌دهیم خون‌های ریخته شده پای حجاب پایمال شود.

اشتراک گذاری
24 تیر 1402
کد مطلب : 6166

به گزارش توازن و به نقل از خبرگزاری فارس از گچساران سرهنگ سید حمزه محقق زاده در همایش عفاف و حجاب صنوبرترین صنوبرها اظهار کرد: اصل عفاف وحجاب، یک امر شرعی مسلم بوده و تردیدی در آن نیست و از حایگاه ویژه ای در جامعه ایران اسلامی بر خوردار است.

وی بیان کرد: در چنین روزهایی در مسجد گوهر شاد بر سر حجاب و چادر خونهای بسیاری بر زمین ریخته شد.

فرمانده سپاه ناحیه گچساران تصریح کرد: این رویداد تاریخی و ماندگار یکی ازحوادثی بود که بخاطر حجاب و عفاف بانوان صورت گرفته هست.

محقق زاده عنوان کرد: شهدای انقلاب اسلامی و مدافعان حرم همگی بر رعایت فرهنگ حجاب و عفاف از سوی بانوان توصیه های فراوانی کرده اند.

وی با اشاره به هجمه های اخیر علیه حجاب بانوان ایرانی گفت: تبیین گفتمان امروزی زن زندگی آزدای تنها یک شعار در مکتب غرب است.

فرمانده سپاه ناحیه گچساران خاطرنشان کرد: در این خصوص هجمه هایی نیز بر ایران اسلامی وارد شد و بار دیگر دشمنان در نقشه های شوم خود شکست خوردند.

محقق زاده بیان کرد: در دنیای آنها زن به عنوان آلت دست برای رسیدن به شهوات مردان و استفاده های دیگر و به عنوان کالا محسوب می شود.

وی افزود: بانوان ایران اسلامی با پوشش خوب خود حجاب را رعایت کرده و اجازه نخواهند داد تا خون های ریخته شده در را حفاظت از حجاب و عفاف پایمال شود.

محقق زاده اظهار کرد: جا دارد از بسیج جامعه بانوان و تمام ادارات در همکاری اجرای این برنامه تقدیر و تشکر کرد.

پایان پیام/ ۸۲۰۳۳این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =