آخرین اخبار

جاده پاتاوه_ دهدشت مسدود می‌شود

فرماندار کهگیلویه گفت: با توجه به مراحل پایانی تونل ریزشی محور پاتاوه دهدشت، این محور از فردا یکشنبه ساعت ۴ صبح مسدود می‌شود.

اشتراک گذاری
17 تیر 1402
کد مطلب : 6037

سید عبدالعزیز موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کهگیلویه، اظهار کرد: با توجه به مراحل پایانی کار در قسمت تونل ریزشی محور پاتاوه دهدشت، و این‌که جاده انحرافی و اضطراری در این مسیر وجود ندارد، لذا این محور از فردا یکشنبه (۱۸ تیرماه) ساعت ۴ صبح تا پسفردا (۱۹ تیرماه) ساعت ۸ صبح مسدود خواهد شد.

فرماندار شهرستان کهگیلویه با بیان این‌که این محور به صورت محلی زیر بار ترافیک رفته است گفت: به زودی شاهد افتتاح این پروژه خواهیم بود.

به گزارش فارس، پروژه بزرگ ملی دهدشت – پاتاوه به طول ۱۳۶ کیلومتر در ادامه محور اصلی شهرضا – سمیرم – بهبهان است که ارتباط استان‌های جنوب کشور از جمله خوزستان را به استان های مرکزی ایران برقرار می کند و نقطه ثقل و میانبر بین استان های قرارگرفته در کریدور شمال به جنوب کشور به حساب می‌آید.

با تکمیل جاده پاتاوه به دهدشت تعداد ۴۰۰ روستا با یکصد هزار نفر جمعیت از جاده دسترسی مناسب برخوردار شده و خدمت رسانی دولت به ساکنان آنان به سهولت صورت می‌گیرد.

با بهره‌برداری از این جاده با در نظر گرفتن میانگین ۶۰۰ کیلومتر در ساعت برای عبور وسایط نقلیه، بیش از چهار ساعت کاهش زمانی در مسیر جدید پاتاوه – دهدشت به وجود خواهد آمد که نقش چشمگیری در کاهش سوخت و استهلاک وسایط نقلیه و اتلاف وقت به دنبال دارد.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 8 =